Archiv obsahuje nabídek

1 Kčs 1962

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543745709  |  Nahlásit závadný obsah

Mince je ve stavu  dle fotografie. Pokud by došlo k rozporu mezi popisem a fotografií, vždy platí FOTKA!!!

 

  PROSÍM  čtěte popis aukce, stránku  O MĚ a podmínky PLATBY a PŘEPRAVY než poprvé PŘIHODÍTE !!!!!                      Pokud s nimi nesouhlasíte - NEPŘIHAZUJTE prosím!   PŘÍHOZEM vyjadřujete svůj SOUHLAS !!! 

 

Dobrý den,

 

  vítejte na mé aukci, ve které  prodávám přebytky ze své soukromé sbírky mincí. Dělám to sice velice nerad, ale bohužel již opravdu nemám místo na uskladnění všeho sběratelského materiálu. Mince jsou většinou v nálezovém stavu a nečištěné. Některé však vzhledem k enormnímu znečištění byly odborně zrestaurované

( žádný Sidol !!! ), případně nakonzervované proti další korozi. Některé mohly být vyčištěny neodborně, v takovém stavu jsem je ale již získal. Některé nesou stopy dlouhodobého oběhu, jiné mohou být i poškozené, jiné jsou naopak jako nové. V každém případě vyobrazená mince odpovídá skutečnosti - je to ta, kterou dražíte. Její fotografie je čistý sken bez jakýchkoliv úprav a vylepšení. V případě, že by nějakým nedopatřením došlo k záměně mince, prosím o Vaši zprávu o této skutečnosti. Na vlastní náklady Vám doručím tu správnou, případně Vám vrátím peníze, nebo dohodneme jinou formu kompenzace. Pokud hledáte minci stejnou, ale třeba jiný ročník, zkuste mi napsat, třeba ji objevím.

 

Před zaplacením vydražených položek vyplňte prosím FORMULÁŘ  DOPRAVY!!! Bez toho nelze obchod dokončit. Po vyplnění Vám přijde automatické potvrzení a také číslo účtu pro Vaši úhradu!

 

Po ukončení obchodu PROSÍM  O  Vaše  HODNOCENÍ . Teprve potom můžete očekávat hodnocení z mé strany.

 

 Navštivte  i  moje  další  aukce, ušetříte  na  poštovném!  Poštovné můžete zvolit dle vlastního výběru. V případě obchodu malé  hodnoty ( do 50 Kč ) odesílám zásilku obyčejným dopisem. Pokud bude obsahovat více než 5 mincí, budou zaslány v bublinkové obálce. I v případě takto malé hodnoty však můžete zvolit doporučenou nebo cennou zásilku, je to jen na Vás. Při obchodu v rozsahu 50 - 500 Kč Vám zásilku zašlu v doporučeném dopise. Jedině pokud vysloveně požádáte, je možné zaslat zásilku v obyčejném dopisu. Je to však Vaše rozhodnutí a na Vaše riziko. Nad 500 Kč odesílám jako cenné psaní. O levnější způsob doručení je opět nutné požádat. Do zahraničí odesílám pouze jako cenné psaní. V případě účasti na více aukcích považuji za rozumné období 7 dní od první dražby. Poté je nutné vydražené předměty zaplatit. Po dohodě je možné tuto dobu prodloužit, ale jen v případě velice aktivního dražitele. V případě výhry ve více aukcích hradíte vyšší poštovné a poplatek za další položku, uvedený na kartě Platba a přeprava.

 

  Vzhledem k tomu, že to mám na poštu dost daleko, odesílám zásilku cca 2x týdně, to znamená, že ji obdržíte za 2-6 dní od zaplacení.

 

 Ujistěte se, že předmět aukce opravdu chcete! Příhozy neruším, pokud přihodíte, souhlasíte s podmínkami této aukce. Přečtěte si prosím stránku O MĚ ! Předejdete případným nedorozuměním.

 

  V případě, že dražené předměty obsahují zakázané nacistické a jiné symboly směřující k potlačování lidských práv, prohlašuji, že se vždy jedná pouze o historické předměty sběratelské povahy a já v žádném případě tato hnutí nepodporuji, ani nepropaguji.

 

Přeji příjemné aukce.

(104)

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543745709 jako závadnou?
Titulek nabídky: 1 Kčs 1962