Archiv obsahuje nabídek

2ks výškový reproduktor nepoužitý, 4ohm

Cena

299,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 14x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543916916  |  Nahlásit závadný obsah

ČTĚTE PROSÍM CELÝ TEXT AUKCE

 

Pokud vás zajímají Hi-Fi a PA audiozařízení, tak se můžete podívat na fotografie zařízení z mých Aukro aukcí, které jsem sestavil do krátkého videa na mém kanálu na Youtube. Některá zařízení z této prezentace jsou ještě vystavená v aukcích, některá jsou bohužel již přes Aukro prodána. Přesto si však myslím, že by se vám fotky mohly líbit. - PRO VIDEO KLIKNĚTE ZDE

 

Aby obchod proběhl k oboustranné spokojenosti, tak zde uvádím pár základních informací:

 1. obchod z mé strany probíhá vždy s maximální rychlostí a záleží pouze na Vás jak rychle zásilku obdržíte. Po vydražení obdržíte informační e-mail od aukra, kde je v textu uvedeno také číslo účtu. Dále po vydražení obdržíte další informační e-mail ode mne, opět s uvedením čísla účtu a rekapitulací dodacích podmínek.
 2. zásilky jsou odesílány 2x týdně, v úterý a v pátek. Odesláno je vždy to, co je uhrazeno (připsáno na účet) předchozí den do 9:00 hodin. Na poštu nejezdím, pošta si posílá auto pro zásilky sem.Zaslání na dobírku NENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ MOŽNÉ (nemám tento způsob zasílání s dopravcem smluvně upraven) - TAKŽE JAKÉKOLIV POŽADAVKY NA ZASLÁNÍ NA DOBÍRKU JSOU BEZPŘEDMĚTNÉ!!! NA DOBÍRKU VÁM ZÁSILKA ZASLÁNA NEBUDE!!! raději to zdůrazňuji, protože se tento požadavek pravidelně opakuje, přestože to je výslovně uvedeno u každé aukce.
 3. o připsání částky na účet vás vždy informuji e-mailem s uvedením předpokládaného termínu odeslání
 4. o odeslání zásilky vás vždy informuji e-mailem.
 5. zásilka je vždy zabalena tak, aby to odpovídalo předmětu aukce – tj. například u elektroniky vždy obaleno igelitovou balicí folií proti nečistotám z výplňového materiálu, velké množství výplňového materiálu okolo celého předmětu. U citlivějších zařízení (CD přehrávače, zesilovače, gramofony atd…) je vždy pod kartonem z vnější strany polystyren. Balení není otázkou pár minut a lepicí páska také není zdarma, takže proto je mé poštovné o něco vyšší než sazebník pošty – ovšem předpokládám, že dáte přednost kvalitnímu zabalení než minimálnímu poštovnému. Pokud vydražíte více aukcí a je možné zaslání v jedné zásilce, tak platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, které může být vzhledem k hmotnosti a náročnosti balení o něco vyšší než u jednotlivých aukcí.
 6. protože přes aukro probíhá pouze část mých obchodů a realizovaný objem zakázek je výrazně vyšší, tak potřebuji, aby mi zde prodaná zařízení „neležela příliš dlouho“ – mám velké problémy s volným prostorem. Je nutné, aby obchod proběhl co nejrychleji. Tj. pokud nemáte momentálně peníze, tak prosím do aukce nepřihazujte.
 7. totéž platí i v případě osobního převzetí – pokud nemůžete pro zásilku přijet co nejdříve po ukončení aukce (tj. max. do cca 3-4 dnů), tak také prosím do aukce nepřihazujte.
 8. z výše uvedených důvodů rozhodně nečekám, až se vydražitel „rozhoupe“ k platbě nebo převzetí. Pokud není předmět aukce uhrazen nebo převzat osobně do 4 dnů, tak automaticky posílám urgenci přes aukro. Po dalších 4 dnech automaticky žádám o vrácení provize a předmět aukce opět automaticky vystavuji do prodeje znovu. Okamžikem odeslání žádosti o vrácení provize odstupuji od smlouvy a předmět aukce již bohužel neobdržíte – bude prodán někomu jinému. Ve vyjímečných případech je možná samozřejmě domluva, ale musí to mít skutečně opodstatněný důvod.
 9. osobní převzetí je možné prakticky téměř kdykoliv po předchozí domluvě na mé aukro adrese. Předměty aukcí nikam nevozím, po Praze nejezdím – nemám na to čas. Pokud jezdíte MHD, tak vás doveze až sem (cca 50 metrů od domu). Parkování autem přímo před vchodem.

Čtěte pozorně celý text aukce!!! Předmětem aukce jsou pouze 2ks výškového reproduktoru, přestože na titulní fotografii jich vidíte plnou bednu.

Než přihodíte, tak se podívejte na detailní fotografie - klikněte ZDE

Nebo zde: http://www.fotoalbum.cz/vyskove-reproduktory-nove/a16832f0o2048296/

Předmětem této aukce jsou dva kusy výškových reproduktorů. Nepoužité, z velkoobchodního balení z nedávno zrušeného skladu renomovaného výrobce reproduktorů pro koncern Škoda Auto, VW, Audi (předpokládám, že víte, kdo jim reproduktory pro prvovýrobu dodával :-))). Přesné typové označení neznámé (zatím tam totiž výrobce ještě nestíhal nalepit štítky), parametry neznámé, impedance 4 ohm. Ale mělo by to podle mne být "jaksi zhruba něco velmi podobného - (podle mne se to liší pouze impedancí a plastovým krytem)" provedení TVM (Tesla) ARV 040 - pro porovnání se na tento typ a parametry od TVM podívejte ZDE http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=82&catit=219&catg=5

Cena tohoto výškáče dle ceníku TVM byla cca 240,- korun/ks.

Mám jich momentálně 160ks a postupně je vystavím sem na aukro. Pokud někdo potřebujete větší počet (třeba autoservis atd...), tak vám mohu na vyžádání vystavit aukci na větší počet ks. Cena podobného provedení byla (než byla výroba v TVM ukončena) cca 240,- korun za kus.

Foto berte jako ilustrativní, aukci budu postupně opakovat a fotku samozřejmě měnit nebudu. Jedná se však o totožný, nepoužitý reproduktor, rozdíl byste nepoznali, ale považuji za vhodné to uvést.

Vzhledem k nutnosti velmi kvalitního zabalení - folie, polystyren, výplňový materiál atd... vyšší poštovné.

ípadné dotazy či domluva termínu prohlídky zařízení prostřednictvím formuláře u aukce, na mailureprosoustavy@seznam.cz nebo klikněte ZDE

 

Pokud jste registrováni na Facebooku a chcete být informováni o aktuálně připravovaných aukcích tak klikněte ZDE

 

Děkuji vám za zájem o moje aukce a věřím, že budete v případě vydražení spokojeni. Snažím se vždy předmět aukce popsat co nejlépe a tak, aby to odpovídalo realitě. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, tak je rád zodpovím. V případě, že si i po přihození účast v aukci rozmyslíte, tak vám váš příhoz samozřejmě zruším (pokud to bude avizováno s rozumným předstihem a časově možné ještě před uzavřením aukce). Nechci nikoho nutit do koupě něčeho, co si nakonec nepřeje,,,, stát se může cokoliv, co změní vaše rozhodnutí - najdete něco levnějšího, vhodnějšího atd... Spokojenost musí být na obou stranách,,,, formulace některých "aukcionářů" jako - "Příhozy neruším" atd... jsou mi naprosto proti srsti. :-))) V případě, že vydražíte více předmětů, které se dají poslat v jednom obalu, tak samozřejmě platíte pouze jedno poštovné odpovídající sazebníku pošty. Podívejte se i na další moje aukce, třeba vás něco zaujme a také si můžete přečíst rubriku „o mně“.

JardaK44

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543916916 jako závadnou?
Titulek nabídky: 2ks výškový reproduktor nepoužitý, 4ohm