Archiv obsahuje nabídek

3ks skleniček na vodku FC Barcelona 50ml

Cena

108,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 2x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543055620  |  Nahlásit závadný obsah

Fotbal je nejpopulárnější sport na světě. Každý týden ho vášnivě sledují miliony fanoušků všech věkových kategorií a obou pohlaví. V popředí popularity je Liga mistrů UEFA s předními evropskými kluby.
Speciálně pro fanoušky Ligy mistrů představujeme licencované produkty největších fotbalových klubů. Tyto doplňky mohou fanoušci klubů zakoupit v naší zemi poprvé. Naše nabídka je jedinečná - to tady ještě nebylo!
FC Barcelona existuje již od roku 1899. Zápasy Barcelony a jejího věčného soupeře Realu Madrid jsou jedním z nejžhavějších zápasů roku. Nejméně dvakrát v sezóně se kluby schází na derby. Symbolem klubu je útočník Lionel Messi. Od roku 2009, po 4 roky v řadě, Messi získal prestižní ocenění za nejlepšího fotbalistu roku - zlatý míč FIFA. Vzhledem k nízké výšce a stylu hraní je často přirovnáván k Diego Maradonovi, který ho sám nazval jeho nástupcem. Jiní známí hráči jsou Xavi, Iniesta, Puyol, Cesc Fabregas...
Sada 3ks skleniček na vodku, vyrobených z průhledného sodného skla. Baleno v barevné kartonové krabici v klubových barvách.

 

Objem: 50 ml
Počet kusů: 3
Kód Dajar 75309
Počet osob 3
Materiál Sklo
Objem [ml] 50 ml
Váha [kg]

0.4 kg

Myčka na nádobí

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543055620 jako závadnou?
Titulek nabídky: 3ks skleniček na vodku FC Barcelona 50ml