Archiv obsahuje nabídek

a Seifert: Sama laska. 1923. PODPIS!!! Mrkvička

Cena

3 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VIII.2012
  • Nabídka byla zobrazena: 21x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 2362111511  |  Nahlásit závadný obsah

33621

 

                           M R K V I Č K A                          

Seifert, J. 

  

Samá láska.  Verše.                

Praha, "Večernice", 1923. *  4 celostránkové kresby a  obálka  O. Mrkvička. * 62 str., 1 list Původní dvoubarevný kartonová vazba s fotokoláží. – Hřbet částečně poškozen, zadní desky ušpiněny – viz foto.        

 

- Vlastnoruční věnování básníka. - Tato Mrkvičkova práce se počítá k nejrannějším příkladům  "Obrazových básní"  české  avantgardy.

 

*

Pro zahraniční zájemce překlad této české knihy do německého jazyka:

 

Nichts als Liebe. Verse.  (Tschechischer Druck).              

Prag, "Večernice", 1923. * Mit 4 Zeichnungen u. Einbandillustr. von O. Mrkvička. * 62 S., 1 Bl. Zweifarb. OBrosch. mit Photocollage. – Rücken teils beschädigt, hinterer Umschl. Verschmutzt – siehe Foto.          

 

- Mit eigenh. Widm.  des  Dichters. -  Mrkvičkas  Titelgestaltung zählt zu den frühesten Beispielen  der "Bildgedichte"  der tschechischen Avantgarde.


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna. 

 

 

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

*

Nejprve klikněte na stránku "O mně": S Vaším příhozem zároveň souhlasíte s našimi podmínkami, které jsou v plném znění uvedeny na stránce "O mně" (klikněte vpravo na slovo „Prodejce“ a dále na „O mně“).

 

Vydražíte-li více předmětů: tuto skutečnost nám prosím oznamte hned po ukončení Vašich aukcí.

Výňatek z našich podmínek:

Platba: prosíme přímo na náš účet (spolehlivost zaručujeme, viz komentáře o nás). Číslo NAŠEHO účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce“, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na NAŠEM účtu (z důvodů našich pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučujeme úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádáme, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

Osobně nepředáváme - Na dobírku nezasíláme.
 

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až do 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

 ---- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí
před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.


---- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei
müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen  Staaten.

Jděte též na naše aukce aaudi123

 

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 2362111511 jako závadnou?
Titulek nabídky: a Seifert: Sama laska. 1923. PODPIS!!! Mrkvička