Archiv obsahuje nabídek

Adam a Eva vyhnání z ráje od Jana Hachrana

Cena

5 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544121569  |  Nahlásit závadný obsah

Exklusivní tiskařská grafika známého mladého umělce Jana Hachrana. Jedná se o vyjímečné a nestandardní dílo, vzniklé unikátní uměleckou technikou, která cíleně kombinuje sítotisk se zlatou fólií i jinými materiály. Grafika je provedena dle umělcova ručního návrhu v počtu velmi malého množství kusů na tvrdém papíře, což jí dodává originální punc řemeslné práce a určitou noblesu vyjímečnosti. Zlatá folie má specifický nejednolitý povrch, který je u každého výtisku jiný a dodává mu jakoby starověký vzhled.

Dílo navíc obsahuje velmi složitou esoterickou symboliku, která vychází z evropské židovsko – křesťanské esoterické tradice. Je součástí cyklu 57 hachranových grafik, který se jmenuje Historia symbolica, a který dokumentuje mytologicko - mystickou historii lidstva od stvoření světa až po apokalypsu a Nový Jeruzalém. Podle slov samotného autora bude Historia symbolica něco jako zednářský iniciační žebřík, který pomůže člověku skrze magické symboly vystoupat do vyšších duchovních sfér a stát se tak v zájmu celého lidstva lepším člověkem. Jednotlivé umělecké grafiky tak budou v podstatě stupínky tohoto žebříku. Po dokončení tohoto projektu vydá autor i knihu Historia symbolica, která bude velmi podrobně vysvětlovat význam a symboliku všech 57 grafik a vzájemné složité vztahy mezi nimi, které jsou právě oním klíčem k duchovnímu postupu a rozvoji. Abyste v tomto směru dosáhli odpovídajících výsledků, doporučujeme Vám posbírat všech 57 grafik, aby žádný stupínek Vašeho osobního duchovního žebříku nechyběl.

Tento krásný umělecký kousek má navíc svému majiteli dodat spoustu pozitivní energie a díky svému silnému magickému náboji odehnat všechno negativní, co by ho mohlo v životě ohrožovat.

Každý výtisk je poctivě očíslován a je k němu přiložen certifikát pravosti. Všechny výtisky jsou osobně podepsány samotným Janem Hachranem a v případě Vašeho přání autor velmi rád dopíše i osobní věnování.


2.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544121569 jako závadnou?
Titulek nabídky: Adam a Eva vyhnání z ráje od Jana Hachrana