Archiv obsahuje nabídek

AIO PLENKOVÉ KALHOTKY 7KS A 10 VKLÁDACÍCH PLEN

Cena

720,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 6x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543125261  |  Nahlásit závadný obsah

7 X NOVÉ DĚTSKÉ LÁTKOVÉ KALHOTKY + ZDARMA 10 VKLÁDACÍCH PLENEK

vše pratelné


Vlastnosti:

Vnější vrstva: voděodolná a prodyšná TPU
Vnitřní vrstva: Polar fleece
Horní a spodní vrstvy bavlněné příze a bavlny ve středu
Rozměry: 34 x 13 cm (froté plenek)

Do kalhotek se vkládají super absorpční micrifibre froté vložkové plenky(lepší savost než bambusových vložek) které jsou součástí balení. Je možné je vložit buď do kapsičky v plenkách a nebo jen na vrch, a tím ušetřit praní kalhotek.

Na vrch je vhodné přidat separační vložku, které naleznete v mých dalších nabídkách za 149 kč 100ks

Do kalhotek se vkládají super absorpční froté vložkové plenky které jsou součástí balení. Je možné je vložit buď do kapsičky v plenkách a nebo jen na vrch, a tím ušetřit praní kalhotek. Na vrch se pak může - nemusí vkládat separační vložka.

Separační pleny se umisťují do látkových plenek mezi plenku a zadeček miminka. Na pohled připomínají spíše hedvábné kapesníčky a slouží k zachycení stolice miminka – tekuté proteče, pevné zůstane na separačce. Vyhazuje se pouze po znečištění stolicí, při pročůrání ji můžete opakovaně prát než se rozpadne.

Separační pleny mají další nespornou výhodu, a to pocit měkkosti a sucha na pokožce dítěte. I když budete mít hrubější látkovou plenu, stačí na ní položit separační plenu a nemusíte se bát, že by hrubá plena mohla být miminku nepříjemná.

separacni-pleny.jpg

Výhody separačních plen
  • i jednorázové se při pomočení dají použít vícekrát, při znečištění stolicí je prostě vyhodíte
  • velmi příjemné na dotyk
  • díky nim nemusíte pleny předepírat
  • izoluje vlhkost, pocit sucha i u promočené pleny
Jedna role obsahuje 100ks separačních plen.

Popis:
Vhodné pro miminka a batolata 3kg-14kg
Jedna velikost padne všem můžete nastavit do požadované velikosti
Omyvatelný, voděodolný a prodyšný
Pohodlné elastické oblasti kolem nožiček, aby se zabránilo úniku
Dostání ve všech 7 barvách. Možnost každé barvy - dle obrázku. Prosím barvu pište do poznámky.

Lze opakovaně prát bez deformace, bez poškození, do praní nepřidávejte aviváž ani bělidlo.Neperte ve větší teplotě než 40 stupňů. Před prvním použítí vyperte plenky buď v pračce nebo v teplé vodě. Materiá je rychloschnoucí.

Naše AIO plenky tzv. "kapsovky" jsou nejjednodušším druhem látkových plen, které jsou stylem nejblíže papírovým plenkám. Jsou navrženy tak, aby byly jednoduché k použití, pohodnému nošení i rychlému praní (dalo by se říci, že se plenky vytahují z pračky skoro suché )

* Jsou tvarované stejně jako papírové a také se velice podobně zapínají.

* Savost - vnitřní “sací” část plenky se dá jednoduše upravit vložením nebo ubráním vložky do barevných svrchních kalhotek a máte skoro nejrychlejší plenku:) (možnost dokoupit extra vložky-viz. Vkládací vložky)

* Rychlá doba schnutí !!! Kapsová plena a vkládací pleny se perou a suší odděleně, čímž je doba schnutí daleko kratší. Plenky lze prát společně s plenkami na maximálně 40stupňů, nepoužívejte aviváž, nesušte v sušičce, nežehlete ( došlo by k narušení nepropustnosti materiálu)

* Plenku lze podle věku a váhy dítěte jednoduše upravit Pomocí dokonalého systému kvalitních patentek. Koupí jedné plenky proto získáte "vše v jednom" - plenku ve všech velikostech S-M-L.

Jak často přebalovat??

Obecně by se interval, za jak dlouho přebalím neměl lišit u žádného typu plen, tedy ani u jednorázových. Zpočátku přebalujeme po každém kojení, později ideálně jednou za 3 hodiny. Pokud potřebujeme savost plenky výrazně zvýšit, lze přidat některou z VKLÁDACÍCH PLEN případně do plínky složit další čtvercovou plenku. Výjímečně tak můžeme přebalit i po více hodinách.

Výjimku tvoří přebalování v noci. Miminka totiž čůrají jen když jsou vzhůru. Pokud nám tedy miminko spí většinu noci, je v suchu a počůrá se až po probuzení a kojení.
Zboží je vyrobeno a posíláno ze zahraničí a doba dodání je 2-4 týdny.

1276228630_1285144784

4cf3d97d-4f31-67f9-68ff-285c906d08e0

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543125261 jako závadnou?
Titulek nabídky: AIO PLENKOVÉ KALHOTKY 7KS A 10 VKLÁDACÍCH PLEN