Archiv obsahuje nabídek

AKCE! LIMNOPHILA SESSILLIFLORA

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542885395  |  Nahlásit závadný obsah 

 

 

 

 

POPIS

Tento druh by neměl chybět v žádné nově založené nádrži. Její hlavní předností je neuvěřitelně rychlý růst a tím odebírá z vody velké množství odpadních látek, které v nově založené akváriu jsou ve vyšších hodnotách. Výrazně rychlým růstem také potlačuje řasy, odebírá jim potřebné živiny. Hodí se spíše pro umístění do skupiny v pozadí akvária, k doplnění např. velkých druhů echinodorů. Je možné ji použít i jako plovoucí.

 

 

NÁROČNOST A SPOLEČNOST RYB

Velice nenáročný druh akvarijní rostliny, kterému stačí všeobecné podmínky, se kterými rád poradím. Pro zajištění dostatečného množství mikroprvků je nutné dávkovat hnojivo PMDD, které u mě získáte zdarma, viz níže. Jako společnost ryb doporučuji spíše neagresivní rybky o velikosti do 5cm, jako tetry, parmičky, živorodky a mohou být i mírné cichlidy jako skalára, ramirézy, jihoamerické cichlidky, ...

PŘEDMĚT AUKCE

Předmětem aukce je 5 ks této rostliny, každá o velikosti 15-30cm.

MOŽNOST KUP TEĎ

Při koupi kup teď! získáte dvojnásobné množství této rostliny, tj. 10 ks, a dárek v podobě jednoho druhu akvarijní rostliny v aukčním množství zdarma. Kup teď je výhodnou možností nečekat na konec aukce a koupit si ihned rostliny, o které máte zájem a sestavit si tak požadovaný lyout akvária. Touto možností si zaručíte, že skupina rostliny bude od samého začátku kompletní a impozantní. Pokud akvárium zakládáte, radím od každého druhu koupit dvojité množství. Jedině tak zaručíte, že v akváriu začne rychle vznikat biologická rovnováha a celý systém se začne stabilizovat.

PŘEDNOSTI NÁKUPU ROSTLIN U MĚ

Hlavním důvodem, proč koupit mé rostliny, je způsob pěstování. Bohužel české firmy prodávající akvarijní rostliny využívají k pěstování skleníky. Takovým rostlinám říkáme emerzní. Jejich vzhled se ve většině případů zcela liší od rostlin submerzních-pěstovaných pod vodou. Pokud si takové rostliny zasadíte do akvária, jejich první fází je transformace listů na submerzní formu. To jim zabere veškerou energii a v akváriu působí jen jako přítěž, nikoliv jako rostlina, která má z vody odčerpávat živiny a produkovat kyslík, takové do akvária NEPATŘÍ. Jednoduše řečeno je ve většině případů chování takových rostlin následující: Rostlině začnou uhnívat emerzní listy, ty kazí vodu a rostlina nefunguje, hodnoty odpadních látek stoupají a jsou nevyhovující pro další rozvoj rostlin, ty následkem toho uhnívají a postupně chřadnou, nakonec úplně uhynou. V nejhorším případě následuje i úhyn ryb z důvodu vysokých hodnot odpadních látek v akvarijní vodě. Pak je nutné vše založit znovu.

Emerzní pěstování má jedinou výhodu-nízké náklady na pěstování. Bohužel je to i mnoho případů zde na aukru, proto radím se vždy informovat, zda danný prodávající pěstuje rostliny emerzně, nebo submerzně.

Já prodávám rostliny pěstované pouze pod vodou, které mají přívlastek akvarijní v pravém slova smyslu. Zaručuji špičkovou kvalitu, kterou v ČR nikde neuvidíte, stejně tak velikost rostlin, která je vždy nadprůměrná, rostliny jsou dospělé a reproduktivní. Po zasazení do akvária okamžitě pokračují v růstu a nestagnují, ihned zlepšují kvalitu vody.

PŘI CELKOVÉ OBJEDNÁVCE PŘESAHUJÍCÍ 300 Kč DÁVKA HNOJIVA PMDD ZDARMA! Pokud si objednáte rostliny v celkové hodnotě přesahující 500,- Kč, můžete očekávat více rostlin zdarma.

 


Při výhře více mých aukcí se platí jen jedno poštovné

BALENÍ ROSTLIN
Rostlinky jsou pečlivě baleny do vlhkých novin a poté do pytlů bez vody, což zabrańuje uhnívání rostlin během přepravy, sáček s rostlinami je ještě obalen novinama, což má svůj účel v mrazuvzdornosti balíku, vše je baleno do kartonových krabic, garantuji kvalitu rostlin až do 10 dní přepravy (podle druhu), rostliny jsou odesílány každé pondělí, max. úterý z důvodů rychlé přepravy ke kupujícímu. Rostliny tak nikdy neleží přes vídend na poště.Dámy a Pánové, pokud máte jakékoliv dotazy týkající se akvarijních rostlin, jejich hnojení apod., napište si dotaz na můj mail, velice rád vám vytvořím návrh na zařízení rostlinného akvária tak, aby konečný lyout byl co nejlepší a kombinace druhů a barev a tvarů byla jedinečná. Nabízím Vám také nejlepší a nejlevnější hnojivo PMDD. Mé popisky k rostlinnám jsou z mých zkušeností a to jen a pouze, nestahuji informace na žádných servrech, zaručuji Vám tím, že rostliny přesně v takových podmínkách budou bezproblémově růst. Přeji mnoho úspěchů a neváhejte se s čímkoliv k akvaristice ozvat, odpovím a zhotovím veškeré návrhy zdarma. V rámci návrhů a objednávek rád poskytnu návod na výrobu Co2 z kvasnic, nekupujte si drahé Co2 bombové soupravy, je to zbytečné a málo funkční, dejte přednost přírodnímu procesu výroby Co2, akvárium není žádná továrna, je to kus přírody. Dále rád poradím, jak se obejít bez chemie a používat jen přírodní preparáty na úpravu vody, opět velice levná záležitost, která je ověřena profesionály, oproti drahým komerčním výrobkům. Poradím i se sestavou dna, osvětlení, filtru a také trik, jak se vyhnout zahnívání dna bez použití půdního filtru nebo kabelu, opět levná přírodní záležitost. Poradím i jaký lék použít na nemoci ryb, který by nezničil biologickou rovnováhu ani rostliny ani ryby. Nechte své akvárium pracovat na přírodním procesu.


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542885395 jako závadnou?
Titulek nabídky: AKCE! LIMNOPHILA SESSILLIFLORA