Archiv obsahuje nabídek

AKVAREL - HLINECKÝ BETLÉM 1994 - PAVEL CHMELÍK

Cena

3 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544098447  |  Nahlásit závadný obsah

PŘEKRÁSNÝ OBRÁZEK - HLINECKÝ BETLÉM 1994. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ VYSOČINY PAVEL CHMELÍK. ZEZADU OBRAZU JE UVEDEN NÁZEV DÍLA A ROK VYTVOŘENÍ DÍLA.

 


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 29 CM X 23 CM, RÁM JE ÚZKÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. AKVAREL NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1994.


 

JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍ DÍLKO VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI.


 

ZA ORIGINALITU DÍLA PLNĚ RUČÍM VRÁCENÍM PENĚZ.


 

BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE, ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.

 

 

 

 

Chmelík Pavel

 

* 26.6.1947 Dědová u Hlinska
Chodil do školy v Kameničkách. Malovat se učil soukromě u akademického malíře Karla Wagnera. Na Vysočině žije a zde také maluje drobné obrázky pro potěchu. Mistrně si osvojil a oblíbil techniku akvarelu, pro kterou citlivě hledá a nachází náměty v milované Českomoravské Vysočině. Absolvoval řadu výstav - například Hlinsko, Březiny, Pustá Rybná atd.

 

Pavel Chmelík o Vysočině a malování řekl:

 

" žiji v Hlinsku a tvořím v Pusté Rybné (osada Světy). Českomoravská vysočina se pro mě stala již od dětství středem mého tvůrčího snažení. Maluji především krajinu kolem sebe - nádhernou krajinu Vysočiny. Ve svých obrazech provázím malebnými podhorskými vesničkami, kde se staré chaloupky choulí pod jiskřivým sněhem a podzimní krajiny hýří pestrými barvami. Ale příroda na Vysočině je velice svérázná a ne vždy se stará o dokonalé a umírněné ladění barev. Hlavní důraz kladu na dokonalou kresbu svých obrazů. Často je z nich cítit můj vřelý vztah k Českomoravské vysočině, z jejíž krásy čerpalo mnoho velkých umělců. Nekladu si za cíl žádný převrat, ani nové směry v malířství. Svými obrázky chci rozdávat radost a potěchu všem, kteří mají Vysočinu rádi."

 

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:2000, Malíři Vysočiny II (Dodatek k malému lexikonu z roku 1993).


 

 

 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544098447 jako závadnou?
Titulek nabídky: AKVAREL - HLINECKÝ BETLÉM 1994 - PAVEL CHMELÍK