Archiv obsahuje nabídek

Alkohol tester Alkoměr.cz 3D

Cena

890,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543032860  |  Nahlásit závadný obsah

Schválený Federálním ministerstvem dopravy USA

Měří od 0.000 do 4.000 ‰, přesnost měření 0.010 ‰, jednoduché ovládání 1 tlačítkem, náústek na foukání zvyšuje přesnost měření, 3 ks náustků v balení pro hygienické používání, automatické vypnutí po 15sekundách, indikace vybití baterií, LCD displej-modré podsvícení, napájení 2x AA baterie (nejsou součástí).

Alkohol tester Alkoměr.cz 3D - 50544
Alkohol tester Alkoměr.cz 3D - obal
Alkohol tester Alkoměr.cz 3D - podsvícení

Podrobnější popis: Alkohol tester Alkoměr.cz 3D

Analyzátor alkoholu v dechu měří koncentraci alkoholu ve vydechnutém vzduchu. Tato hodnota je pak přepočítána na koncentraci alkoholu v krvi. Přepočet není zcela přesný z důvodu zprůměrování určitých parametrů, nicméně jeho vypovídací schopnost je dostatečně vysoká a má tak uplatnění zejména při kontrole schopnosti řízení motorového vozidla.

Většina z Vás jsou řidiči. Zákony ČR v současné době netolerují jinou než nulovou hodnotu koncentrace alkoholu v krvi při řízení motorového vozidla, nemluvě o tragických následcích řízení pod vlivem alkoholu. Alkoholtestery Alkoměr.cz Vám usnadní rozhodování, zda a případně za jak dlouho můžete bezpečně zasednout za volant nebo se pustit do jiných činností vyžadujících Vaše plné soustředění.

Alkoholtester Alkoměr.cz je v rámci osobních pomůcek velmi spolehlivý, což dokazuje i splnění kritérií Federálního ministerstva dopravy USA. Pro co největší přesnost měření využívá náustky, stejně jako profesionální policejní testery. Průtok vzduchu tak jde přímo z plic do přístroje a nesmíchává se s okolním vzduchem.

Po zapnutí přístroje dochází k tzv. samočištění senzoru, zahřívání a přípravě k měření. Tento proces Vám zaručí co nejpřesnější výsledek, proto buďte trpěliví. Čas zahřívání a přípravy senzoru k měření je ovlivněn podmínkami a délkou skladování přístroje, teplotou, ovzduším apod. Po delší pauze je zahřívací proces delší. Senzor potřebuje více času pro přípravu k měření, samočisticí proces je náročnější. Např. při prvním zapnutí můžou proběhnout i 3 samočisticí cykly, mezi kterými doporučujeme nechat přístroj cca 1 minutu v klidu.

Aby výsledky dechové zkoušky byly co možná nejpřesnější, je nutné se řídit upozorněními a doporučeními výrobce/prodejce. Naměřené hodnoty mohou být ovlivněny mnoha různými faktory, proto hodnotu měření považujte za orientační. Výrobce ani prodejce nepřebírá žádnou odpovědnost plynoucí z používání přístroje Alkoměr.cz.

mrkněte i na další naše aukce a do shopu TALODE, nabízíme tam široký sortiment ložního prádla ,prostěradel , přikrývek, ručního a el. nářadí,kuchyňských potřeb, elektroniky , zahradního vybavení atd... za nejnižší ceny na našem trhu

Při objednání více sad nebo kusů ,platíte jen jedno poštovné !

po objednání do 3 dnů u vás !

osobní odběr v naší provozovně v Brandýse n/L

ke všemu zboží dostanete automaticky fakturu včetně DPH !

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543032860 jako závadnou?
Titulek nabídky: Alkohol tester Alkoměr.cz 3D