Archiv obsahuje nabídek

AMD Athlon 7850 X2, sc.AM2+, záruka

Cena

520,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543509082  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám procesor:  AMD Athlon 7850 X2, sc.AM2+

 

Dvoujádrový 64bitový procesor s jádrem K10 Kuma, frekvence 2.8GHz, 1MB L2 + 2MB L3 cache, 65nm výrobní proces, platforma Socket AM2+, Black Edition.

 

Procesor populární řady Athlon X2 dvoujádrového provedení s označením Athlon X2 7850 je postaven na architektuře K10, známé z pokročilých vícejádrových procesorů AMD Phenom. Tím dostává spolu s ostatními novými procesory Athlon X2 nový náboj a posunují hranici výkonu výrazně vpřed. Jádro modelu AMD Athlon 64 X2 7850 nese označení Kuma, stejně jako slabší příbuzný Athlon X2 7750, a je vyráběno 65 nm výrobním procesem a používá technologie nataženého křemíku - SOI (Silicon On Insulator), která umožňuje dosáhnout vyšších frekvencí a ubrat na tepelném výkonu. Série Black Edition je také zajímavá tím, že již z výroby nabízí možnost přetaktování pomocí odemknutého násobiče.

Procesor AMD Athlon X2 7850 je určen pro platformu Socket AM2+. Každé ze dvou jader procesoru má 512 kB vlastní vyrovnávací paměti druhé úrovně (celkem 1 MB L2 cache) a navíc další 2 MB L3 cache, která je pro obě jádra společná, pracovní frekvence je 2.8 GHz (tj. každé z jader běží na této frekvenci). Dále podporuje celou řadu různých, především na multimédia zaměřených, instrukčních sad - např. MMX, 3DNow! Professional, SSE, SSE2, SSE3 a SSE4 a také 64bitové rozšíření x86 architektury u procesorů AMD označované jako AMD64. Procesor podporuje Hyper Transport sběrnice 3.6 GHz.

Co se týče energetického hlediska positivní je podpora technologie PowerNow!, která zajistí úsporu energie změnou napětí. Spojením technologie PowerNow! a Cool'n'Quiet dochází k efektivní regulaci otáčet ventilátorů v závislosti na zatížení systému a tím i redukci nežádoucího hluku. Zajímavostí je technologie OverDrive, která umožňuje taktovat jednotlivá jádra na různé frekvence, čímž lze dosáhnout vyšších výkonů či větší úspory energie.

Integrace více jader do jednoho čipu je dnes tím nejlepším pro SMP aplikace, jelikož dovoluje využití několikanásobného počtu fyzických jader vzhledem k počtu samotných procesorů. Jednoprocesorová pracovní stanice např. s dvoujádrovým CPU se tak chová jako dvouprocesorová a blíží se jí rovněž svým výkonem.

"Box" verze jsou dodávány v retailovém balení spolu s přiměřeným chladičem. Pro jejich korektní použití na základních deskách doporučujeme vždy aktualizovat BIOS na vhodnou novější verzi.

 

 

 

Dávám záruku 60 dní.

 

Procesor je plně funkční.

 

Procesor posílám dobře zabalený.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543509082 jako závadnou?
Titulek nabídky: AMD Athlon 7850 X2, sc.AM2+, záruka