Archiv obsahuje nabídek

Antibakteriální bambusové punčocháče vel. 110-116

Cena

139,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543158326  |  Nahlásit závadný obsah

Kvalitní punčocháče nové generace, antibakteriální bambusové s nanočásticemi stříbra. Vhodné pro alergiky/ekzematiky. Hladké, pruhované. Český výrobek

Materiál: 80% bambus, 18% POPsiltex, 2% elastan.

Od pasu k patě 68 cm v klidu, od rozkroku k patě 44 cm.

 

Skladem jednobarevné 1xbéžová,1xtm.modrá.

Cena je za kus. Vybrané barvy piště ihned po nákupu do poznámky, jinak nemohu rezervovat.

 


Citováno z etikety:

Bambusové vlákno z přírodního bambusu je jemné, měkké na dotek, prodyšné a antibakteriální, tedy zabraňující tvorbě bakterií a plísní. Odvádí vlhkost, propouští vzduch - díky tomu pokožka dýchá a vlákno se nelepí na kůži.

Vlákno je antistatické a díky unikátnímu složení bambusových vláken, jejichž průřez je tvořen rozličnými mikroskopickými mezírkami a dírkami, dokáže odvést až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna.

Bambus dýchá, zahřívá i chladí. Díky struktuře vlákna je v horkém počasí o 2-3 stupně chladnější než bavlna a naopak - v chladnu příjemně zahřívá.

Bambus obsahuje složku zvanou "bamboo kun", která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které tyto rostliny chrání před bakteriemi a plísněmi. Testy prokázaly, že přírodní bambusové vlákno má stejné vlastnosti jako sama rostlina a přítomnost bambusového vlákna dokáže zničit až 70 % nežádoucích bakterií.


Antibakteriální účinek výrobku je způsoben nanočásticemi stříbra (Ag), které zamezují bakteriálnímu dýchání a tím zabraňují jejich množení a přežívání. Výrobek má antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu různých bakterií a plísní. Certifikováno nna bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebziella pneumoniae.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543158326 jako závadnou?
Titulek nabídky: Antibakteriální bambusové punčocháče vel. 110-116