Archiv obsahuje nabídek

Apple iPhone 5 16GB černý, kategorie A, 12m záruka

Cena

6 290,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 46x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543209103  |  Nahlásit závadný obsah

 

Apple iPhone 5 16GB Black - kategorie A
Všechny iPhony nabízené v našich aukcích nebyly nikdy blokovány pro operátory, proto budou fungovat bez problémů na všech českých i světových operátorech a to i po aktualizaci iOS či restore systému iOS.

Všimnete si tenkého designu, který stále poskytuje prostor pro větší displej a rychlejší čip. Ultrarychlé bezdrátové připojení, které neobětuje životnost baterie. A nová sluchátka designovaná tak, aby skvěle padla

do ucha a zněla neuvěřitelně živě. To vše je v novém iPhone. Takže z něj můžete dostat ještě více.

Nový design. Nejtenčí, nejlehčí a nejrychlejší iPhone. To je iPhone 5.

Tenký, štíhlý a velmi schopný. Je těžké věřit, že tak tenký telefon může nabídnout tak mnoho. Větší displej, rychlejší čip, nejnovější bezdrátové technologie, 8MP iSight fotoaparát, a ještě mnohem více. To vše v nádherném hliníkovém těle designovaném s až neskutečnou precizností. iPhone 5 je tenký necelých 7,6 mm

a váží 112 gramů. To znamená o 18 procent tenčí a o 20 procent lehčí, než iPhone 4S. Jediná cesta jak dosáhnout designu jako je tento bylo zkoumání každého malého detailu - i těch, které nevidíte.

Větší displej u iPhone 5 znamená vidět více.

Každý může vyrobit větší displej smartphonu. Ale když zvětšujete jen proto ,abyste byli největší, skončíte tak ,že se telefon zdá být příliš velký, nemotorný a obtížně se používá. iPhone 5 má 4-palcový displej designovaný správnou cestou. Je větší, ale stejně široký jako iPhone 4S. Takže všechno, co jste doteď dělali jednou rukou - psaní na klávesnici například - můžete stále dělat jednou rukou. Větší displej vám umožní vidět více z každé webové stránky. Z každého mailu. Z každé události ve vašem kalendáři. Dokonce více aplikací na vaší domovské obrazovce. iPhone 5 je také mnohem živější.

Tohle není jen větší displej. Je to větší Retina displej. S hustotou 326 pixelů na jeden palec, se jedná o

hustotu tak vysokou, že nerozeznáte od sebe jednotlivé pixely. A tak ohromující jako Retina displej u iPhone 4S je i tento. Akorát o 18 procent větší. To znamená rozlišení 1136 x 640 pixelů. Barvy jsou sytější o 44 procent. Takže s iPhone 5 hry které hrajete, slova, která čtete, obrázky na které se díváte a aplikace, které rádi používáte jsou jednoduše živější a krásnější. A iPhone 5 vám dokonce umožní se dívat na HD video bez ořezávání obrazu. iPhone 5 si s LTE rozumí. Správná cesta.

Spoléháte na svůj iPhone. Lehký design, vynikající výdrž baterie jsou pro vás důležité. To je ale také rychlé datové připojení. LTE bezdrátová technologie je stvořena pro rychlost, ale ve smartphonu to může znamenat neohrabaný přístroj a nízkou životnost baterie. iPhone 5 má LTE technologii aplikovanou tou správnou cestou. Optimalizace pro dlouhou výdrž baterie a, ultrarychlé připojení a tenký profil jsou klíčové vlastnosti. Ty nejdůležitější věci které chcete aby váš smartphone měl.

Konektivita příští generace. iPhone 5 podporuje více sítí po celém světě To zahrnuje pokročilé sítě jako HSPA, HSPA+, DC-HSPA. Surfujte, stahujte a streamujete obsah ultrarychle. Dual-bnd 802.11n bezdrátové připojení zrychluje vaší síť. Až na 150Mbps.A6 čip. Výkon a grafika dvakrát rychlejší. iPhone 5 nabízí rychlejší

procesor

S novým čipem A6 je všechno, co na vašem iPhone 5 děláte rychlejší. Až dvakrát v porovnání s A5 čipem.Takže aplikace, webové stránky a přílohy emailů se spouštějí téměř okamžitě. Grafický výkon, který je až dvakrát vyšší než předchozí model. Takže si můžete užívat graficky náročné aplikace a hry. A to přivyšším rozlišní, realističtější grafice a plynulejším pohybu.

Ještě lepší životnost baterie u iPhone 5

Nejen že je čip A6 speciálně designován, aby byl rychlý. JE také designován aby byl ve spojení s iOS 6 enormně efektivní. Takže i při akcelerované rychlosti, iPhone 5 má více než dost energie, aby vydržel celý

den. Až 8 hodin nepřetžitého připojení k internetu, 8 hodin hovoru, nebo 10 hodin přehrávání videa.

Vylepšené audio v iPhone 5.

Apple EarPods jsou jen začátek vylepšeného zvuku iPhone 5. Je designován se třemi mikrofony. Jeden vepředu, jeden zezadu, třetí zespodu. Přední a zadní spolupracují, aby dosáhli beamformingu - technologie, která pomáhá iPhone soustředit se na zvuk z požadovaného místa pro čistší výsledek. Nová technologie redukující ruchy okolí umožňuje iPhone zaznamenávat jen ten zvuk, který chcete. takže i když jste v hlučném pokoji, druhá strana uslyší pouze váš hlas.

Panorama. Novinka u iPhone 5 iPhone je nejpopulárnější fotoaparát na světě. A má to dobrý důvod. Fotky jsou ohromující a je těžké uvěřit, že jsou foceny smartphonem. A všechno, co dělalo iSight v iPhone 4S nejoblíbenějším fotoaparátem je i v novém iPhone 5. A nještě něco navíc. Nový režim panorama vám umožní zachytit všechno od rodinného setkání do fotky Grand Canyonu, ze které vám spadne čelist. Jedním plynulým pohybem můžete zachytit 240 stupňů. Gyroskop, čip A6 a Camera aplikace pracují spolu, aby vytvořily úžasný panoramatický snímek s rozlišením až 28 megapixelů. iPhone 5 má ještě lepší vlastnosti.

Aplikace Camera také zaznamenala vylepšení jako o 40 procent rychlejší focení, lepší výkon při horších světelných podmínkách a redukce šumu. Takže můžete fotit s ještě větším detailem a ostrostí než kdy předtím. Lepší nahrávání HD videa. Nahrávejte ohromující 1080p HD video s iSight kamerou. Vylepšená stabilizace videa pomáhá předcházet roztřeseným záběrům. Detekce obličejů pro až 10 tváří znamená svojí minutu slávy pro každého. Můžete také fotit při nahrávání videa, takže zachytíte malé momenty, zatím co nahráváte jeden velký.

FaceTime HD kamera.

Používáte přední kameru na iPhone 5 k videotelefonování. A teď můžete tyto videohovory uskutečňovat přes mobilní připojení, pokud není Wi-Fi v dosahu. Kvalita FaceTime videohovorů je neskutečná, skoro jako byste s osobou na druhém konci byli v jedné místnosti. Můžete také přední kameru použít pro autoportréty a 720p HD video.

Nový Lightning konektor.

Udělat iPhone tenčí a lehčí vyžadovalo radikální změnu. Nahradit původní 30ti pinový konektor něčím novějším, menším a lepším. Představujeme Lightning konektor. Jeho digitální osmi signálový design je daleko odolnější než 30ti pinový konektor. A další skvělá věc. Lightning konektor je oboustranný. Takže ho nikdy nezapojíte špatně. Lightning - 30ti pinový adaptéru. Brzy budou iPhone příslušenství Lightning kompatibilní. Ale pokud máte nějaké, které vyžaduje 30ti pinový konektor, můžete stále připojit iPhone 5. Jednoduše pomocí Lightning - 30 pin adaptéru. iPhone 5 nabízí mapy designované Apple.

 

Obsah Balení: Apple iPhone 5, nový Apple USB kabel, nový USB adaptér do zásuvky, faktura se záručním listem, bumper, folie na LCD 

 

Fotografie Zboží:

12

měsíců záruční doba
od data zakoupení

14

dní na vrácení
zboží bez udání důvodu

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543209103 jako závadnou?
Titulek nabídky: Apple iPhone 5 16GB černý, kategorie A, 12m záruka