Archiv obsahuje nabídek

Aroma difuzér FAVORIT + esenciální olej BODYGUARD

Cena

1 790,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 2x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543365996  |  Nahlásit závadný obsah

Aroma difuzér FAVORIT (B)
+ směs BODYGUARD - výhodný set

 


Aroma difuzér a zvlhčovač vzduchu vybavený sedmibarevným LED podsvícením a funkcí časovače v sadě se směsí esenciálních olejů BODYGUARD.

 

Aroma difuzér je vhodný ke každodennímu použití. Je možné jej využívat i jako zvlhčovač vzduchu. V přístroji je zabudováno LED osvětlení, které lze nastavit do režimu sedmibarevné “duhy”, kdy se jednotlivé barvy postupně střídají, anebo zvolit jednobarevné – teplé žluté podsvícení.

Difuzér se automaticky vypne ve chvíli, kdy v zásobníku dojde voda.

Velikost: 13 × 13 × 10 cm.

 


Stačí přidat 3 – 5 kapek vybraných esenciálních olejů do max 300 ml vody a vaše místnost se rázem stane příjemně voňavou oázou. Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí váš pocit čistoty okolního prostoru.

Difuzér je vhodný do kosmetických salónů, spa a jóga center, ale i do ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Díky propojení terapeutické funkčnosti a krásného designu jde o vítaný doplněk jakéhokoli interiéru, který může sloužit i jako vhodný dárek pro vaši rodinu či přátele.

 

 


Funkce:

 •  čistí vzduch
 •  posiluje imunitu
 •  přispívá ke zlepšení alergické rýmy, astmatu a problémů s dýcháním
 •  lze jej použít pro hubení hmyzu. Ničí bakterie a roztoče.
 •  rozkládá zbytkový kouř a eliminuje zdroj zápachu
 •  může působit jako emoční stimulant: přispět k vašemu uklidnění a zbavit vás nadbytečného stresu
 •  může urychlovat metabolismus buněk, stimulovat jejich aktivitu.

 

 

Receptura směsi BODYGUARD vychází z výzkumu, na jehož pozadí je legenda. V 15. století ve Francii skupina námořníků okrádala mrtvé. Přestože v oblasti řádil mor, tito muži se nenakazili. Po zadržení byli, výměnou za mírnější trest, přinuceni prozradit složení směsi, která je chránila před nemocí.

 

 

Cílem směsi je podpořit vaše tělo v jeho přirozených imunitních schopnostech. Důležitý je tu rozmarýn, který posiluje obranyschopnost, má vliv na normální funkci dýchacího systému, přispívá k dobrému trávení, pročišťování organismu, podporuje činnost trávení, žlučových cest i jater, povzbuzuje krevní oběh a paměť, má vliv na emoční rovnováhu a celkově osvěžuje tělo.

Další složky směsi tvoří hřebíčkový olej, který je mj. antioxidant, olej z eukalyptu, který se rovněž podílí na silné imunitě a dobré funkci dýchacího systému, skořicový a citronový olej, který opět povzbuzuje přirozenou odolnost.


Složení: / Ingredients (INCI): Rosmarinus Officinalis (Rozmarýn) Oil, Caryophyllus Aromaticus (Hřebíček) Oil, Eucalyptus Globulus (Eukalyptus) Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Skořice) Bark Oil, Citrus Limonum (Citron) Oil


 

Více informací o aroma difuzérech zde: www.esencialnidum.czOpravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543365996 jako závadnou?
Titulek nabídky: Aroma difuzér FAVORIT + esenciální olej BODYGUARD