Archiv obsahuje nabídek

Asus Radeon R9 380 DC2OC-2GD5-GAMING

Cena

3 900,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 28.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 93x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543633245  |  Nahlásit závadný obsah

Prodám grafickou kartu v záruce z dokladem viz foto.Málo použítá koupeno na Bohémce.Karta je ještě více jak 2roky v záruce.

 

Super obraz na nejnovější hry v plnných detailech.

 

Specifikace Asus STRIX-R9380-DC2OC-2GD5-GAMING

Popis produktu

Výkonná grafická karta spadající do vyšší střední třídy s čipem AMD Radeon R9 380, frekvence jádra 990MHz, 2GB GDDR5 paměti na frekvenci 5500MHz efektivně, 256bit sběrnice, 1792 výpočetních jednotek; technologie: DirectX 12, Vulkan, AMD CrossFireX, AMD FreeSync; AMD HD3D, AMD Eyefinity; konektory: 2x DVI + HDMI + DisplayPort; kvalitní chlazení DirectCU II a 0dB mód u her League of Legends nebo Starcraft. Asus STRIX-R9380-DC2OC-2GD5-GAMING

Společnost Asus uvádí na trh novou herní grafickou kartu řady R9 s označením série 380. Jedná se o kartu spadající do vyšší střední třídy s moderním čipem Tonga, který posouvá evoluční kartu jednoznačně kupředu. Grafický čip AMD Radeon R9 380 je vyráběn novým 28nm výrobním procesem. Jádro je podobné jako 40nm, nicméně do nového se integrovalo více tranzistorů a obvodů. Díky podobné velikosti je i spotřeba víceméně stejná. Přítomná je u této karty technologie AMD FreeSync, která zajistí kvalitní hraní při vysoké snímkové frekvenci na rozlišení až 1440p a pokročilé Vulkan ovladače.

Kvalitní chlazení a 0 dB hlučnost při hraní některých her

Tento model je vybaven výkonným systémem chlazení DirectCU II, representované trubičkám s průměrem 10mm, které zvyšují účinnost až o 40% a až 3x snižují výslednou hlučnost. Díky tomu bylo docíleno snížení výsledného hluku karty a dlouhé životnosti instalovaných součástek. Použity byly velmi kvalitní ventilátory, vybavené novým patentem v podobě nové designu lopatek zvyšující celkový průtok vzduchu až na 105%. Výhodou je i nový režim, který do určité teploty vůbec nezapíná ventilátory například při hraní populárních her Legue of Legends nebo Starcraft a díky 0dB tichému provozu si budete moci plně vychutnat vaše herní výkony.

AMD Eyefinity

Technologie AMD Eyefinity podporuje možnost zobrazení obrazu na více monitorů současně, dle modelu karty až šest. Maximalizuje tím Vaše zorné pole, ať už při hraní her, tak i při práci. Pokud poskládáte monitory v horizontální poloze, získáte neuvěřitelný obraz s vysokými zornými úhly, které využijete například při hrách, jako jsou letecké simulátory nebo automobilové závody. Tuto skvělou funkci využijete i při hraní akčních stříleček, kde budete vždy oproti Vašim spoluhráčům v předstihu, protože uvidíte více než oni. Své uplatnění AMD Eyefinity najde také u uživatelů, kteří chtějí využít své PC na maximum. Například brouzdat po internetu a zároveň mít puštěný film nebo zkrátka používat více oken najednou.

Technologie AMD HD3D

Technologie AMD HD3D vám umožní vychutnat si nejúžasnější možný zážitek - plnou podporu stereoskopického obrazu 3D s vysokým rozlišením. Tato metoda ukazuje dvojrozměrný obraz (filmy, hry, fotografie) ve formátu, který s pomocí kompatibilních obrazovek 3D, brýlí a softwaru navozuje iluzi trojrozměrného prostoru.

Podpora DirectX 12

Tato karta obsahuje rozhraní DirectX 12, které umožňuje vykreslovat poutavé 3D vizuály, doplněné o ohromující zvukové efekty. Díky těmto vlastnostem budou vaše hry naplněny nepředstavitelným množstvím detailů a budou tak daleko reálnější než dříve.

Klíčové vlastnosti

Základem této karty je již zmíněný grafický čip AMD Radeon R9 380 vyráběný 28nm výrobním procesem. Grafické jádro je taktované na vysokých 990 MHz a je napojeno na rychlé paměti GDDR5 s kapacitou 2 GB, které jsou taktovány na neuvěřitelnou frekvenci 5500 MHz, což je další skvělý parametr této karty. Komunikace mezi grafickým jádrem a pamětí probíhá po sběrnici o šíři 256 bitů. Tato karta nabízí plnou podporu inovovaného rozhraní DirectX verze 12. Samozřejmostí je široké spektrum možností připojení zobrazovacích zařízení v podobě konektorů 2x DVI, 1x HDMI a 1x DisplayPort.

Recenze Asus STRIX-R9380-DC2OC-2GD5-GAMING (1

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543633245 jako závadnou?
Titulek nabídky: Asus Radeon R9 380 DC2OC-2GD5-GAMING