Archiv obsahuje nabídek

AUTO TRENAŽÉR - TELEFON , SVĚTLO ,ZVUK

Cena

899,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542754411  |  Nahlásit závadný obsah

KIDDIELAND trenažér autíčka Activity je velmi kvalitní a pevná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců. Elektronický trenažér pro nejmenší děti je unikátní elektronická hračka, se kterou se vyhrají i další sourozenci a kamarádi dlouhá léta a vždy funguje jako nová. Trenažér pro děti má spoustu zvukových a světelných a mechanických funkcí, které děti, když objevují svět, mají velmi v oblibě. Mají rádi mačkat různá tlačítka a figurky, vytáčet páčkami a volantem doprava doleva, kroutit nahoru dolů, kroutit, posouvat, otevírat a přitom sledovat reakci na svůj pohyb.

 

Když hračka jednou houkne, zahraje melodii, zabliká, pohne se jiná část hračky, rozsvítí se světýlka, ukážou se jiné obrázky. Po stisknutí 3 různých autíček, každé vydá svůj charakteristický zvuk a tón. Dítě se před trenažérem cítí jako řidič ve vlastním autě, točí volantem, řadí řídicí pákou, startuje motor klíčkem, zapíná různé světla a směrovky, troubí na jiných řidičů, dívá do pohyblivého zpětného zrcátka a sleduje provoz na silnici na displeji.

 

Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami. Funguje na baterie 3 x AA, které jsou součástí dětské hračky. Je to pěkný žlutý trenažér s modrým volantem a různobarevnými doplňky. Je to plastová hračka pro nejmenší děti, vyrobená z kvalitního a odolného plastu, který má oblé a jemné hrany, a proto si dítě nemůže ublížit. Rozměry trenažéru s autíčky jsou 34*29*19 cm. Kvalitní hračka se zvukem a světlem vašim ratolestem přinese spoustu zábavy a radosti.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542754411 jako závadnou?
Titulek nabídky: AUTO TRENAŽÉR - TELEFON , SVĚTLO ,ZVUK