Archiv obsahuje nabídek

Avago AFBR-57R5AEZ 1000Base-SX 4Gps SFP 850nm

Cena

330,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544080992  |  Nahlásit závadný obsah

AFBR-57R5AEZ 1000Base-SX 4Gps SFP 850nm Avago Original

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544080992 jako závadnou?
Titulek nabídky: Avago AFBR-57R5AEZ 1000Base-SX 4Gps SFP 850nm