Archiv obsahuje nabídek

B055-2 Lego Duplo Plot Modrý

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543040510  |  Nahlásit závadný obsah

KLIKNI SEM A NAJDEŠ VŠECHNY DUPLO POLOŽKY ZA CENU "KUP TEĎ"


 

V případě, že máte zájem nakupovat na vícekrát, tak je třeba, abyste nám to oznámili ihned při Vaší první objednávce nebo písemně na email detiakostky@seznam.cz (nakupovat potom můžete po dobu maximálně 7 dní). Můžete mít libovolné množství objednávek. Všechny objednávky, po oznámení, že už si nepřejete více objednávat, spojíme dohromady v jednu objednávku za jedno poštovné.

 

Poštovné platíte vždy pouze jednou, i když si objednáte jakékoliv množství položek.


 

ZASÍLÁME I NA SLOVENSKO, JE TŘEBA ALE PŘEDEM SE DOMLUVIT NA POŠTOVNÉM A PLATBĚ.


 

Na dobírku posíláme pouze lidem, kteří nemají negativní nebo neutrální komentáře a mají alespoň 5 pozitivních komentářů.


 

Lego se snažíme, pokud je více zašpiněné, umýt tak, aby odpovídalo stavu na fotce. V případě, že kvalitou neodpovídá stavu na fotce, tak ho ani neprodáváme.


V případě prodeje "duplo za babku" (položky označené AK0001, BK0001 apod.) vždy dostanete všechny předměty, které jsou vyfoceny u této položky. Pokud koupíte Duplo na kila (kg), tak sledujte popis u prodávaných položek. V popisu zjistíte množství a kvalitu prodávaného 1 kg Duplo kostek.


 

 

Při výhře více aukcí účtujeme pouze jedno poštovné. Obecně platí, že poštovné je 75,- Kč doporučeným balíkem. Můžete vyhrát třeba 100 aukcí a poštovné je stále 75,- Kč. Pokud máte problémy, že aukro Vám nastaví vyšší poštovné, tak nám napište a my Vám pošleme vyúčtování se správným poštovným.


 

Platbu očekáváme do 5 pracovních dnů od zakoupení kostek na účet 207602906/0600. Jako variabilní symbol uveďte číslo jedné z vyhraných aukcí. Uveďte do poznámky platby také Vaše přihlašovací jméno zde na aukru, ať můžeme platby identifikovat.


 

 

Chcete být informováni o nově vložených aukcích? Přidejte si nás mezi oblíbené prodejce .


Výběr z naší nabídky:

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543040510 jako závadnou?
Titulek nabídky: B055-2 Lego Duplo Plot Modrý