Archiv obsahuje nabídek

Bastion STEAM GIFT

Cena

149,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544001977  |  Nahlásit závadný obsah

Bastion

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře : Hra Bastion se dodnes používá jako příklad hry, která má dost možná nejkrásnější stylizaci a kreslenou grafiku ze všech her. Užijte si toto kouzelné RPG v plné kráse. Akční RPG Bastion se vyznačuje dvěmi naprosto výraznými rysy. Za prvé, hra zaujme netradičním a velmi originálním příběhem a za druhé překrásnou stylizací a grafickým zpracováním. Právě grafika hry je dodnes považována za vzor všech "malých" her. Celý příběh se odehrává v zemi s názvem Caelondia. Na tomto místě se přihodila obrovská katastrofa, která zemi de facto zničila. Z Caelondie se stalo několik rozličných lítajících ostrůvků s občasným výskytem života. Za zmínku stojí i hudební stránka hry, originální soundtrack byl tak úspěšný, že vyšel samostatně na cd nosičích a odnesl si hned několik prestižních cen.

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544001977 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bastion STEAM GIFT