Archiv obsahuje nabídek

Battlefield: Vietnam Redux

Cena

199,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543454366  |  Nahlásit závadný obsah

Popis: Battlefield: Vietnam Redux

 

 

 

Popadněte a nabijte svojí M-16 ke, oblečte si svoji ochranou vestu, je čas ponořit se do džungle v Battlefield Vietnam. Herní série Battlefield nastoupila novou éru s více zbraněmi as realističtějšími bitvami. 

Vaše jednotka je přesunuta do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhově Stezce ulici a ve městě Hue. Hrát budete moci nejen za americké jednotky, ale můžete zkusit i roli vojáka Severo-vietnamské armády (NVA). 

Vietnamská válka přinesla nové ničivé zbraně, které se dostanou do ruky nejen vám, navíc budete moci řídit autentická americká a vietnamská vozidla. 

Největším přínosem pro američany byli ve Vietnamu - vrtulníky a letadla. Stejnou službu vykonají i pro vás helikoptéry UH-1 Huye, CH-47 Chinook a stíhačky Phantom P4. Na zemi tanky M551. Strana NVA využívá naopak ruské tanky T-54 a Migy 21. 

Mnoho různorodých scénářů: Např. povedete skupinu helikoptér Huey při útoku na nepřátelské hnízdo. Zavoláte leteckou podporu a nebo budete sami pilotovat letadlo při shazování napalmu. Budete kormidlovat loď po řece v džungli. A samozřejmě také zažijete spoustu soubojů tváří tvář .

  • Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543454366 jako závadnou?
    Titulek nabídky: Battlefield: Vietnam Redux