Archiv obsahuje nabídek

Bazén Tereza 3,5 x 0,7m bez příslušenství

Cena

12 620,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 20.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 6x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543287359  |  Nahlásit závadný obsah

BazenyShop.cz

Bazén Tereza 3,5 x 0,7m bez příslušenství

Bazén Tereza 3,5 x 0,7m je zahradní, samonosný, nadzemní bazén špičkové kvality pro povrchovou montáž s možností zapuštění do země. Pouze samostatný bazén bez příslušenství. Záruka na nadzemní bazény Tereza 4 roky.

Nadzemní bazény Tereza jsou jednyz nejkvalitnějších. Mezi přednosti tohoto bazénu patří jednoduchá arychlá montáž pouze napuštěním vody, dlouhá životnost, velká odolnost.Stěny bazénu jsou vyrobené z polyesterové tkaniny s oboustranným nánosemPVC. Tepelná odolnost materiálu je – 40°C až + 70°C proto může bazénstát na zahradě celoročně. Je možné přezimování bazénu s napuštěnouvodou. Bazén je možné zapustit do země. Pouze samotný bazén bezpříslušenství. Doporučujeme dokoupení vrchního lemuz Polyfoamu. Záruka na nadzemní bazény Tereza4 roky.

Montáž bazénu:

po rozložení bazénu na připravenou plochuvyrovnejte dno bazénu tak, aby byly v maximální možné míře odstraněnyvrásky dna. Upozorňujeme, že po napuštění pouhých 20 mm vody to jižnelze udělat! Zvedněte stěny bazénu do přibližně svislé polohy aprovizorně je zajistěte proti spadnutí v této poloze. Nyní můžetezačít s napouštěním bazénu. Po napuštění asi 300 mm vody, již tlakvody v bazénu udrží stěny bazénu ve svislé poloze sám a můžeteprovizorní zajištění stěn odstranit. Výšku hladiny si můžete zvolitlibovolně v rozmezí horní poloviny. Při intenzivním pohybu osob v bazénudoporučujeme snížit hladinu vody cca 100 mm pod horní okraj.

Tvarkruh
Průměr3,50 m
Výška bazénu0,70 m
Hloubka vody0,60 m
Objem5,77 m3
Celoročníano
Filtracebez filtrace

NOVÉ, NEPOUŽITÉ. Záruka 24 měsíců.

Záruka spokojenosti! Pokud nebudete se zbožím spokojeni, vrátím Vám peníze.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543287359 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bazén Tereza 3,5 x 0,7m bez příslušenství