Archiv obsahuje nabídek

Biorhythms pro Sinclair

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543683799  |  Nahlásit závadný obsah

Originální kazeta pro ZX-Spectrum

 

Výprodej z největší české sbírky software pro Spectrum pokračuje:

 

BIORHYTHMS

 

 

Jeden z nejstarších komerčních programů pro Spectrum vůbec, od ICL z roku 1982. V podstatě vytváří grafy biorytmů člověka podle data narození. U nás se tomu říkalo kondiciogramy a proslavil je film Jáchyme, hoď ho do stroje ...


Program se rozhodl Sinclair dávat k nově zakoupeným počítačům, aby uživatelé měli něco do začátku. Většina software pro Spectrum začala vznikat až později. 

Z číslované edice Sinclair - G8/S. 

 


V běžné mgf krabičce, návod je na vnitřní straně obalu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazeta je TESTOVÁNA a funkčnost ověřena na počítačích Spectrum 48k nebo Spectrum 128k 2A. Nekupujete tedy něco z odpadkového koše, ale funkční hru se vším, co je na obrázku (originální krabička / návod - často bývá na druhé straně obalu / kazeta) .

 

 

 

Máte-li dotazy, ptejte se, mohu na Aukro dát i další tituly, pokud bude zájem. Ve sbírce je ledacos - od legendárních her, přes raritní tituly až po exotické hry třeba vydané jen ve Španělsku ...

 

Zajímáte-li se o staré osmibity, sledujte moje aukce, kromě kazet se tu v brzké době objeví i nějaké hw doplňky, počítače a originální kazety. 

 Pro úsporu poštovného je možný osobní odběr na Praze 6, 7 nebo Praze 4. Jste-li zdaleka, kupte víc věcí, poštovné bude vždy přizpůsobeno pouze hmotnosti balíku a vy ušetříte.

 

 

 


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543683799 jako závadnou?
Titulek nabídky: Biorhythms pro Sinclair