Archiv obsahuje nabídek

Bylinná tinktura MENOPAUZA 100ml

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 15.IV.2014
  • Nabídka byla zobrazena: 4x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 3901792936  |  Nahlásit závadný obsah

Bylinná tinktura MENOPAUZA 100ml.
Výrobce MILOTA.

Zmírňuje potíže spojené s menopauzou.

Užívání: 1 čaj. lžičku denně večer. Neužívejte déle než 6 týdnů.

 

Firma Milota s.r.o. je výrobcem speciálních potravinových doplňků (čajové směsi, bylinné tinktury, čaje a masti). Čajové směsi a bylinné tinktury byly schváleny Ministerstvem zdravotnictví jako doplněk stravy. HEM-350-24.4.03/11705/2 a HEM-350-24.4.03/117
  

POZOR, DŮLEŽITÉ !!!
ČTĚTE, PROSÍM, STRÁNKU O MNĚ...... NAJDETE TAM  INFORMACE O DALŠÍCH AKCÍCH, DÁRCÍCH ZDARMA ATD.......PROSTĚ UŽITEČNÉ INFORMACE A AKTUALITY, KTERÉ NEMOHU VEPISOVAT DO KAŽDÉ AUKCE.Doplněno 2012-06-03 11:19
Doplněno 2012-06-03 11:17
POZOR, POZOR, JEDINEČNÁ AKCE !!!

Všechny objednávky výrobků značky DEDRA nad 300,-Kč v měsíci červnu 2012 budou slosovány a jeden šťastlivec získá úžasnou Keramickou pánev WOK z exlusivní řady BIOPAN® v hodnotě 1290,-Kč.

A pozor, nezapomeňte, že při objednávce výrobků značky DEDRA nad 500,-Kč můžete mít poštovné zdarma a navíc můžete získat hezké dárky za objednávky výrobků značky DEDRA nad 650,-Kč nebo nad 1000,-Kč (více info najdete na mé stránce "O mně").

BIOPAN®
ZDRAVÁ A EKOLOGICKÁ PÁNEV S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM NEJMODERNĚJŠÍ ZPŮSOB VAŘENÍ

BIOPAN® wok pánev, s výlevkou, která usnadní vylévání tekutin. Včetně dvou odnímatelných držadel a jednéprodloužené rukojeti. Díky dvěma držadlům z wok pánve snadno vytvoříte hrnec.
Průměr: 28 cm
výška: 8,5 cm
objem: 3,5 l

Proč vyměnit Vaši stávající pánev s nepřilnavým povrchem za keramickou pánev BIOPAN®?

Keramický povrch pánve BIOPAN® NEOBSAHUJE žádné PTFE a PFOA (toxické materiály), na rozdíl od běžných pánví s nepřilnavým povrchem ze supermarketu!

Keramický povrch pánve při zahřátí NEVYTVÁŘÍ žádné (!) škodlivé toxické výpary (narozdíl od pánví s povrchem PTFE a PFOA, které jsou vysoce toxické pro drobná domácí zvířata, jako jsou papoušci a ostatní ptactvo a v případě výparů z PTFE nebo PFOA může dojít i k jejich uhynutí (!) Na tutu skutečnost se můžete informovat i u veterináře, zabývajícího se exotickým ptactvem.).

Ergonomická odnímatelná rukojeť (po sejmutí rukojeti nebo držadla pánev můžete použít i k pečení a zapékání v troubě).

Silnostěnné provedení zajistí, že se pánev „nezkroutí“ nebo nezdeformuje její dno (v porovnání s plechovými tenkostěnnými keramickými pánvemi, které jsou sice levnější, ale po delším používání může dojít k jejich deformaci teplem). Takto deformované pánve špatně smaží.
Tloušťka stěn je 2,5 mm (v ostatních supermarketech je pouze 1 mm). Vysoce trvanlivý povrch, který se neodlupuje (ve srovnání s nekeramickým nepřilnavým povrchem PTFE a PFOA). Pánev je odolná proti poškrábání. Smaží dokřupava (keramický povrch má prokazatelně pozitivní vliv na kvalitu připravovaných pokrmů).

Další nabídky v archivu

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 3901792936 jako závadnou?
Titulek nabídky: Bylinná tinktura MENOPAUZA 100ml