Archiv obsahuje nabídek

č.72 Dětské kolo X-TRACT

Cena

800,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 7x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543822908  |  Nahlásit závadný obsah

Nabízím použité dětské kolo X tract.Výška rámu je 31cm. rozměr kol je 20x1,75.Výška sedačkového rámku od země je 56cm.Převody-1x3Stav viz.foto.Pokud potřebujete nějaké informace a dotazy rád všem odpovím případně pošlu více fotek.Kolo má opotřebované veškeré komponenty,tudíž bez jakékoliv záruky.Zdůrazňuji že kolo je použité není nové tudíž nese známky běžného používání, dle potřeby seřídit a promazat.Prosím o to než přihodíte ujasněte si ,že na kolo máte částku vyhrazenou, jelikož nebudu tolerovat výmluvy ,že jste se dostali do finančních potíží.Děkuji za pochopení.Příhozy neruším.

STRANA O MNĚ
Pokud je v aukci jízdní kolo které nabízím, nebudu brát po zakoupení zřetel na to, že kolo předáte do servisu a nadiktujete mi nějaké další závady. Jsem nucen toto psát u každé aukce,abychom předešliu zbytečným dohadům.Závady,které jsou na kole zřejmé píšu do aukce,nejsem odborník -nedávám žádnou záruku,kola jsou použité tudíž bez záruky na funkčnost komponentů,na cokoliv se ptejte rád odpovím,popíšu, pošlu více fotek. Zdůrazňuji že kola nejsou nové.Některé komponenty jsou opotřebované.Brzdové destičky mohou být sjeté,lak může být poškrábaný-podřený ,gumy mohou být ojeté nebo popraskané,místy mohou být ráfky-vidlice-řidítka-řetěz-kotouče-a jiné komponenty orezlé- jsou použité.Proto se ptejte na vše co Vás zajímá.Při převzetí od poštovního doručovatele kolo zkontrolujte,mohou se při přepravě poškodit plastové součástky,proto prosím hned podejte reklamaci na poště,kde Vám budou reklamace vyřízeny. Já Vaši reklamaci neovlivním.Kola na dobírku neposílám.
Pokud je v aukci uvedené, že je zboží používané, nevztahuje se na něj žádná záruka a ani reklamace, pokud v samotném popisu není záruka uvedena

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543822908 jako závadnou?
Titulek nabídky: č.72 Dětské kolo X-TRACT