Archiv obsahuje nabídek

Canor TP106 VR+

Cena

65 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 14x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543147559  |  Nahlásit závadný obsah

Stav: Vystavený, plně funkční kus

 

TP106 VR+ je elektronkový integrovaný zesilovač s výkonovýmielektronkami 6550 v ultra-lineárním zapojení s katodovou zpětnou vazbou do výkonu 20W pracující v čisté třídě A.

Úplně nová mechanická i elektronická topologie přináší výrazné zlepšení zvuku. Masivní svářená kovová konstrukce, tloušťka plošného spoje a mědi společně s důsledným VF stíněním dělají z TP106+ excelentní zesilovač velmi odolný vůči vnějším vlivům a to jak mechanickým tak elektrickým.

Tyto kvality zajišťují neutrální zvuk zesilovače a zajišťují jeho plný a nerušený zvukový projev. Při výrobě plošných spojů byla použitáCMTTM technologie. K této technologii jsme dospěli dlouhodobým vývojem, měřením a pokusy ve snaze zlepšovat zvuk našich produktů. Dosáhli jsme tak vynikajících parametrů, jakých lze u „drátových spojů“ docílit jen s použitím velmi drahých a kvalitních drátů s teflonovou izolací.

Tato technologie má ale výhodu opakovatelnosti při výrobě se 100% identickým geometrickým uspořádáním (což u wire-to-wire není možné). CMTTM technologie nám umožňuje přiblížit se dielektrickým ztrátovým činitelem plošných spojů (DPS) k ztrátovému činiteli vzduchu, nakolik se v elektronkových zapojeních pracuje s poměrně vysokými impedancemi a každé zhoršení tangenty (tak jako u kondenzátorů) přináší i zhoršení zvukového obrazu a vzdušnosti.

Řídící část, která řídí celý zesilovač (přepínání vstupů, řízení hlasitosti a soft-start celého zesilovače), je úplně galvanicky oddělená od audio části a je tak zamezeno pronikání rušivých napětí do signálových obvodů.

Dodatečným stíněním elektronek (instalací kovové přepážky mezi levým a pravým kanálem), dodatečným stíněním Blue Alps potenciometru, a celkovou topologii DPS spolu s CMT technologií se nám podařilo dosáhnout crosstalku lepšího o 10dB oproti standardnímu řešení.

Pro odstranění mechanického šumu je jádro transformátoru vakuově impregnované a celý transformátor zalitý do speciální anti-vibrační hmoty. Kryt, ve kterém je umístěný transformátor, tvoří účinné elektromagnetické stínění a výraznou mírou se podílí na vynikajícím odstupu signálu od šumu.

V přívodu síťového napětí a v napájení řídící části jsou použity účinné VF filtry. Primární i sekundární vinutí je odděleno uzemněnou měděnou fólií s 50% přesahem, která zabraňuje pronikání rušivým napětí ze sítě.

Anodové napětí je usměrňováno vakuovými diodami a filtrováno kondenzátory s vysokou kapacitou, které dodávají energii přesným, pevným basem. Jedna z nejdůležitějších částí elektronkového zesilovače – výstupní transformátor – má několik bifilárních vinutí,které jsou seřazeny do sekcí tak, aby výkonová šířka pásma zesilovače byla co největší. Optimální poměr mezi ultra-lineárem a katodovou zpětnou vazbou udělalo z TP106 VR+ velmi univerzální elektronkový zesilovač, schopný rozehrát téměř jakoukoliv reproduktorovou soustavu. V signálové cestě jsou použity vysoce kvalitní polypropylénové kondenzátory Mundorf.

Technické parametry:

 

 • Výkon: 2× 55W / 4 Ohm.
 • Výstupní citlivost: 400 mV / 40W / 1kHz.
 • Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz ± 0.1 dB / 5 Watt.
 • Vstupní impedance: 60 kOhm.
 • Elektronky: 4× 12AT7, 4× 6550, 2× 5AR4.
 • Odstup signál/šum: 93 dB
 • Napětí: 230V / 50 Hz
 • Rozměry: 435 × 170 × 390mm
 • Hmotnost: 26 kg
 • Dvě barvy: stříbrná, černá

 

Odkazy:

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543147559 jako závadnou?
Titulek nabídky: Canor TP106 VR+