Archiv obsahuje nabídek

Cedník Saladin červený TUPPERWARE

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543149733  |  Nahlásit závadný obsah

Výrobek Saladin je jedinečné mnohofunkční dvojité síto, určené nejen k omývání a okapávání ovoce a zeleniny a cezení brambor, ale také k pasírování omáček a polévek apod. Nahradí tak hned několik kuchyňských nástrojů najednou.

Saladin se skládá ze dvou sít – z jednoho hlubokého velkého síta s držákem a třemi nožičkami na spodní straně a z jednoho menšího plochého, rovněž s držákem.
Držáky na obou sítech jsou zakulaceny a leží při práci dobře a pevně v ruce.
Velké síto lze malým sítem uzavřít, a to tak, že se jazýček malého síta prostrčí otvorem ve velkém sítu. Tímto způsobem vznikne praktické dvojité uzavřené síto, vhodné na odstřeďování vody ze salátů a bylinek nebo k omývání a vysoušení čerstvého špenátu. Zeleninu a ovoce, uzavřené v sítu, lze také proplachovat ve vodě. Pohybem a vzniklým tlakem se tak špína a drobný hmyz důkladně a beze zbytku odplaví.
Síta je možné díky drážkám na jejich vnějších stranách pevně posadit na mísy nebo hrnce různých průměrů, a to tak, aniž by klouzala.
Ploché síto se také může používat na slévání tekutin např. vody z brambor. Stačí ho nasadit přímo na hrnec dnem nahoru a hrnec překlopit. Speciální děrování sloužící ke slévání je umístěno na obou stranách a umožňuje tak pracovat pravou i levou rukou.
Při skladování lze obě síta vložit do sebe nebo je zavěsit na otvory v rukojeti. Takto uskladněná nezaberou mnoho místa.

 

objem: 2,5l
23cm (průměr), 11cm (výška)

 

 

 


Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543149733 jako závadnou?
Titulek nabídky: Cedník Saladin červený TUPPERWARE