Archiv obsahuje nabídek

Čelovka,svítilna LED LENSER H14, 3W CREE, AKCE

Cena

2 399,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 12x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543016629  |  Nahlásit závadný obsah

Více informací na: pavelsvagerka@seznam.cz, nebo mobil: 733 573 478


 

Tato Multifunkční čelová svítilna LED LENSER® H14 je konstrukční novinkou z dílny Německých vývojářů. Její zcela nová 'masivní' konstrukce a vlastnosti jsou zcela odlišné od všech čelových svítilen, nemá tedy ve světě obdoby ani konkurenci. Svítilna beze zbytku využívá světelný výkon jediné LED diody třídy High END Power LED. Konstrukčně kombinuje prvky plastu, duralu, vinylu a textilu.

Čelovou svítilnu LED LENSER® H14 můžete kdykoliv rozložit na 3 díly. Reflektorová i bateriová část jsou zavěšeny na plastových úchytech popruhu pomocí bajonetových úchytů a po odepnutí je lze složit vzájemně v jeden celek, odděleně od čelenky.


LED LENSER H14 disponuje dvěma režimy vybíjení baterií, třemi světelnými programy, osmi světelnými funkcemi a diodovým indikátorem stavu baterií.


Diodová svítilna LED LENSER® H14 je čelová svítilna pro je určena pro náročné a profesionály. Můžete ji použít pro vlastní obranu, upozornit záchranné služby SOS signálem nebo můžete odrazit útočníky stroboskopem vyvinutým armádou. Konstrukcí je mohutnější a těžší než předcházející typy LED LENSER® H7, ale výkonem je jednoznačně přesahuje. Je určena pro nošení jak na nekryté hlavě, tak na přilbě, lze ji jednoduše odepnout od čelenky a použít ji jako stabilní lampu nebo ji připevnit pomocí přiloženého úchytu na rám řídítek jízdního kola, rám automobilu, na stativ, a pod.

Inteligentní svítilna LED LENSER® H 14 kombinuje komfort a dynamiku. Je osazena programovatelným mikroprocesorem SLT, který inteligentně řídí světelný tok a navolené funkce lze ovládat jediným tlačítkem. Název Smart Light Technology (Chytrá světelná technologie) je elektronicky řízený systém, který poskytuje několik světelných programů (Easy, Profi, Defence) a různé funkce svícení (Morseovka, plynulé zesilování a tlumení, stálé světlo, tlumené světlo, blikání 5 Hz, SOS, obranný stroboskop 20 Hz). Jednou z funkcí H 14 je také pozvolné stmívání.

 

POUŽITÍ:

 kempování

 cyklistika

řemeslníci

 pro kutily

 pro záchranáře

pro zahrádkáře

 pro myslivce

skautingČelovky firmy LED LENSER se svojí inovativní technologií byly oceněny 1. místem v nezávislém testu výrobků, které provádí nezisková organizace německých spotřebitelů. Dále se čelové svítilny umístily na 1. místě mezi čelovkami v interním testu německých federálních ozbrojených sil.

Nejnovější modely řady H jsou výsledkem dalšího vývoje již oceněných LED Diod „Power Head Fire Chip“. Vynikající zpracování, jedinečný optický systém (patent), uživatelská přívětivost, komfort při nošení a extrémní jas. 

 

Vlastnosti:

LED: High End PowerLED

Světelný tok: 210 lm

Dosah světla: 210 m

Doba svícení: 13 h

 Hmotnost: 348 g

 

 Baterie: 4 x AA

 Kapacita: 16,8 Wh

8 světelných funkcí

 


Obsah balení:

LED Svítilna LENSER H14,

4 ks alkalických baterií AA (doporučeno výrobcem),

úchyt svítilny na trubkové materiály (trubkové konstrukce, řídítka bicyklu a pod.),

 prodlužovací kabel 90 cm

 vícejazyčný návod

 

Garance kvality:
Pokud vám zboží nevyhovuje, můžete ho poslat do 14 dnů zpět, zboží musí být však: kompletní, nepoužité a nepoškozené v originálním obalu (pokud je součásti). 

Záruka na zboží 24 měsíců!

Daňový doklad samozřejmostí!

 

 

Prohlédněte si mé další aukce ušetřete na poštovném.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543016629 jako závadnou?
Titulek nabídky: Čelovka,svítilna LED LENSER H14, 3W CREE, AKCE