Archiv obsahuje nabídek

CELOZLATÝ 18K ANTIMAGNETICKÝ CHRONOGRAF OMEGA 1A!!

Cena

149 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 32x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543836866  |  Nahlásit závadný obsah

VÍTEJTE NA MÉ AUKCI !!

PRODÁVÁM Z MÉ SBÍRKY VELMI VZÁCNÉ 2-PL. PÁNSKÉ KAPESNÍ HODINKY S TACHYMETR-CHRONOGRAFEM SLAVNÉ ŠVÝCARSKÉ FIRMY LONGINES, TZV. LÉPINE.

Příběh značky Longines začíná v roce 1832, kdy se Auguste Agassiz přestěhoval do městečka Saint-Imier a založil tam malou hodinářskou dílnu. V roce 1866 získal Agassizův synovec Ernest Francillon dvě parcely na okraji města Saint-Imier, v místě zvaném tamním dialektem Les Longines (tj. „dlouhá a úzká pole“), a na tomto místě postavil první továrnu. Značka Longines byla zaregistrována 19. července 1880 a její logo – okřídlené přesýpací hod i ny – 27. květ na 1889. V roce 1885 získala značka Longines svou první Grand Prix na mezinárodní výstavě v Antverpách a po ní následovalo mnoho dalších. Získat rekordních 10 Velkých cen a 28 Zlatých medailí se zatím žádné jiné hodinářské manufaktuře nepodařilo. Za zmínku určitě stojí také rok 1927, kdy Charles A. Lindbergh uskutečnil první nonstop let přes Atlantik z New Yorku do Paříže. Tato mimořádná událost byla sledována a měřena právě hodinkami značky Longines. O čtyři roky později vytvořil Ch. A. Lindbergh návrh, podle kterého byly firmou Longines vyrobeny letecké hodinky. Jejich repliku nabízí značka Longines i dnes ve své Heritage Col le ction pod názvem The Lindbergh Hour Angle Watch. Značka Longines je úzce spjata se sportem. Od roku 1952 je firma Longines oficiální časomírou pro letní i zimní olympijské hry a „okřídlené přesýpací hodiny“ můžeme vidět i na dalších prestižních sportovních událostech, např. v gymnastice, jezdectví či sjezdovém lyžování. Dne 19. února 2001 oslavila firma Longines své třicetimilionté hodinky.Nabídka hodinek Longines je dnes opravdu široká a každý, kdo si jejich kolekci prohlédne, jistě objeví model přesně pro sebe - ať už je milovníkem hodinek elegantních, módních, tradičních mechanických či sportovních.Ostatně, elegantní jsou bezesporu všechny hodinky značky Longines. Protože – jak říká firemní motto - elegance je postoj.

HODINKY JSOU VELMI VZÁCNÉ, PROTOŽE MAJÍ VELMI KOMPLIKOVANÝ STROJ - ANTIMAGNETICKÝ CHRONOGRAF. DÁLE JSOU HODINKY ZAJÍMAVÉ TÍM, ŽE JSOU CELÉ VYROBENY ZE ZLATA, COŽ ZNAMENÁ ŽE JSOU NEJVYŠŠÍ JAKOSTI KTEROU LONGINES VYRÁBĚLO. U VĚTŠINY HODINEK JE ZLATÝ POUZE JEDEN PLÁŠŤ A ZBYTEK JE POZLACENÝ, TYTO HODINKY JSOU OPRAVDU ŠPIČKOVÉ. OBA 2 PLÁŠTĚ JSOU ZE ZLATA, A DOKONCE Z VYSOKÉ RYZOSTI - 18 K. DOKONCE I OBLÍK A KRČEK JSOU ZLATÉ. HODINKY JSOU SIGNOVANÉ NA VŠECH PLÁŠTÍCH LONGINES A PUNCOVANÉ 18K FRANCOUZSKÝM PUNCEM, PROTOŽE BYLY DODÁNY NA TRH FRANCIE, KDE BYLY PRODÁNY. POUZDRO JE LESKLÉ S VOLNÝM MÍSTEM PRO MONOGRAM. PRACHOVÝ PLÁŠŤ MÁ VYRYTO VĚNOVÁNÍ KE DNI 5.5.1932 A MONOGRAM LL. PRŮMĚR HODINEK JE 50 MM. CIFERNÍK JE PORCELÁNOVÝ S VELKÝMI ARABSKÝMI ČÍSLICEMI, SIGNOVANÝ KLASICKOU SIGNATUROU LONGINES, MÁ PŮVODNÍ ZLATÉ BREGUETOVY RUČIČKY A JE VELMI KOMPLIKOVANÝ. JSOU V INTAKTNÍM STAVU JAKO Z MUZEA A PERFEKTNĚ FUNKČNÍ, VIZ. FOTO. NENECHTE SI UNIKNOUT TYTO VZÁCNÉ PÁNSKÉ HODINKY SLAVNÉ ŠVÝCARSKÉ ZNAČKY LONGINES!! VHODNÉ JAKO ŠPIČKOVÁ INVESTICE I JAKO VELMI KVALITNÍ DÁREK PRO MUŽE!!

REÁLNÁ CENA HODINEK JE ZHRUBA 150 000 - 175 000 KČ.

Vhodné jako výborná investice. Slibuji 100% spokojenost!! Jsem sběratel,vždy jsem sbíral pouze kvalitní hodnotné kusy. Prefereuji osobní převzetí. Přeji hodně štěstí v aukci a budu se těšit na budoucí spolupráci!!

Výrobce : Longines, Saint-Imier, Švýcarsko
Velikost : 50 mm průměr hodinek
Materiál : 750/1000 Au – 18K zlato
Stáří : 1930 - 1932
Odhadní cena : 6 000 - 7 000 EUR, 150 - 175 tis. kčOpravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543836866 jako závadnou?
Titulek nabídky: CELOZLATÝ 18K ANTIMAGNETICKÝ CHRONOGRAF OMEGA 1A!!