Archiv obsahuje nabídek

ČERNÉ PRUŽNÉ BAVLNĚNÉ MODERNÍ ZNAČKOVÉ ŠATY, S-M

Cena

298,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542599951  |  Nahlásit závadný obsah

NOVÉ ČERNÉ ŠATY, známá švédská značka HaM, koupené online, pak JEN VYZKOUŠENÉ, PAK OPRANÉ, ALE USTŘIHLA JSEM JIM PŘEDTÍM DLOUHÁ DO VÝSTŘIHU TRČÍCÍ RAMÍNKA, proto dávám do kategorie použitých. Nové, bez cedulky, ještě se stopkou po cedulce. Prodává se bez pásku i bez korálů, ty jsou v jiné aukci, jsou tu jen k dekoraci. VNĚJŠÍ MÍRY: přes prsa je obvod 84 cm, s natažením až 96 cm, v pase je obvod 72 cm, s natažením až 88 cm, v místech boků je obvod 84 cm, s natažením až 100 cm, délka je cca 81 cm. Z příjemného materiálu, pružné 95% bavlny s 5% elastanu. Moc ale natahovat neradím.

 

         

    

    

    

    

 

      

      

      

      

      

      

      

 

  

       

       

       

      

      

  

      

      

      


 DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku.  

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 

U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

 

 

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542599951 jako závadnou?
Titulek nabídky: ČERNÉ PRUŽNÉ BAVLNĚNÉ MODERNÍ ZNAČKOVÉ ŠATY, S-M