Archiv obsahuje nabídek

Chilli paprička Habanero White 10 s Superpálivá

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543253214  |  Nahlásit závadný obsah

NaLAe  aukce
Kontakt  - o nAAs
PodmA­nky  prodeje
NAAvody,  tipy, triky
Galerie pAZstitelAš

Vítejte v naší nabídce semen a produktů internetového obchodu

Karel Neoral - NEOSEEDS

WHITE HABANERO - CHILLI PAPRIČKA

PÁLIVOST AŽ 300 000 SHU

SUPERPÁLIVÁ

Sada obsahuje 10 semen

Popis

Paprička White Habanero má netradiční plody. Dosahuje velmi vysoké pálivosti pálivostI až 300 000 SHU (jednotek pálivosti Scoville Heat Units).

Výška rostliny

je plně závislá od prostředí ve kterém ji pěstujete a od podmínek,které rostlině poskytnete .Pohybuje se běžně v rozmezí 30 - 50 cm

Plod

lusk je menší protáhlého tvaru ,smetanové barvy, dosahující velikosti cca 2-3 cm.Stěna plodu je masitější, silná cca 2 mm, pálivost až 300 000 SHU.


Nároky

Rostlina vyžaduje teplé slunné stanoviště,humózní substrát,dobře zásobený živinami častým přihnojením.Malé rostliny přihnojte hnojivem s vyšším obsahem dusíku,například Kristalon Start ,ledek atd..V době,kdy rostlina nasazuje na květ použijte hnojiva s vyšším obsahem draslíku a fosforu např. Kristalon Plod a Květ.Sazenice je vhodné vysazovat vždy po dvou těsně vedle sebe.Při pěstování za oknem je možný celoroční výsev,při venkovním pěstování vyséváme již v lednu až únoru.


Výsev - Klíčení

před samotným klíčením namočte semena na 24 hodin do vlažné vody.Pro dosažení nejvyšší klíčivosti pro klíčení použijte drcené kokosové vlákno,které je běžně dostupné .Semena s vlhkým kokosovým vláknem vložte do menšího zip sáčku .Klíčíme při teplotě okolo 30°.Takto velmi urychlíte klíčení semen,který začínají klíčit již po několika dnech.Klíčící semena vysaďte do květináče s kokosovým vláknem.

Po zesílení rostlin (narostení 2-4 pravých lístků) vysaďte do výživného substrátu. Při klasickém výsevu klíčení trvá podstatně delší dobu.Uvedený způsob klíčení semen Vám zajistí vyšší procento vyklíčených semen.


V případě,že si u nás objednáte jakékoliv zboží,potřebné informace naleznete,pokud kliknete na příslušná zelená tlačítka,která jsou umístěna na horním panelu naší stránky

UPOZORNĚNÍ !

Pokud přijdete do styku se šťávou s plodů či se semeny,nedávejte prsty do očí,ani do tělních otvorů.Velmi pálivá jsou i suchá semena.Při potřísnění Vám voda příliš nepomůže.V ústech můžete účinky neutralizovat citronovou šťávou.

Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a věříme, že s produkty od nás budete spokojeni.
Copyright © Karel Neoral - Neoseeds

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543253214 jako závadnou?
Titulek nabídky: Chilli paprička Habanero White 10 s Superpálivá