Archiv obsahuje nabídek

Cibule Jarní GRENADA 350 Semen

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542647754  |  Nahlásit závadný obsah

Cibule kuchyňská GRENADA

 

Výrobce Moravoseed

 

Balení obsahuje 350 semen


Popis:
Raná, velmi výnosná odrůda, určená pro střednědobé skladování a přímý konzum. Odrůda je vhodná pro pěstování ze sazečky i přímých výsevů. Cibule jsou velké o hmotnosti kolem 190 g. Barva cibule je karmínově fialová, na řezu je cibule bílá s karmínovými vnitřními suknicemi. Je vhodná do salátů. Vegetační doba od výsevu je 120 až 125 dnů.

 

Pěstování:
Cibule vyžaduje středně těžké, propustné půdy s dobrou strukturou a zařazujeme ji do druhé až třetí tratě po čerstvém hnojení. V oblastech se srážkovým deficitem a u odrůd salátových s velkou cibulí je nutná závlaha. Výsev jarních odrůd co nejdříve v březnu do hloubky 2,5 cm do jednořádků nebo dvojřádků 35 - 40 semen na 1 m řádku podle klíčivosti (neplatí pro odrůdu GLOBO). Ozimé odrůdy se vysévají ve druhé polovině srpna o 1 cm hlouběji. Během vegetace je nutné zajistit kultivaci meziřádkových prostorů a intenzivní ochranu proti houbovým chorobám a škůdcům.

 

Sklizeň:
Známým ukazatelem zralosti cibule je zasychání natě. Sklízíme v době, kdy je cca 80 % natě polehlé a minimálně 50 % suché.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542647754 jako závadnou?
Titulek nabídky: Cibule Jarní GRENADA 350 Semen