Archiv obsahuje nabídek

Crocs Ralen Zelené - 46

Cena

599,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
 • Datum vložení do archivu: 29.V.2017
 • Nabídka byla zobrazena: 0x
 • Status prodeje: Neprodáno
 • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543988076  |  Nahlásit závadný obsah

All_in_shop
• jistota originálního zboží
100 dní na vrácení
• špičkový nákupní servis

Popis předmětu


O produktu

Dnes už legendární a obrovsky populární kousek od Crocs. Ultralehké, neklouzavé, vzdušné, antiseptické v nádherném barevném provedení. Crocs jsou prostě synonymem pro nepřekonatelnou lehkost a pohodlí. Co víc si přát v teplém počasí, ať už jste v práci nebo prostě jen na procházce?

Z čeho jsou vyrobené?

Crocs jsou vyrobené z extrudované pryskyřice, nejde o umělou hmotu ani gumu. Materiál je přirozeně antibakteriální a zamezuje tvorbě plísní a bakterií. Také velmi dobře tlumí otřesy a dopady.

Proč jsou prospěšné pro zdraví?

Podporují totiž klenbu chodidla, mají akupresurní vzorek, který zabezpečuje správnou cirkulaci krve. Jedinečné zpevnění v oblasti paty zamezuje deformaci boty pod váhou těla. Také výborně větrají díky promyšleným ventilačním otvorům. Navíc jsou z paměťového materiálu, a boty se proto individuálně tvarují na míru jakémukoliv typu chodidla.

Pro koho?

Pro všechny! Jsou vhodné prakticky pro kohokoli. Na sport, volný čas, ale jsou ideální i do zaměstnání, kde musíte být na nohou (často lékaři apod.). Mají ergonomický tvar a masážní vnitřek boty, který podporuje správné prokrvení nohy, nekloužou, nenechávají stopy a jsou antiseptické. Také proto jsou vhodné i pro osoby trpící různými zdravotními obtížemi (artróza, problémy se zády, cukrovka, zranění aj.). Boty jsou perfektní i pro těhotné ženy.

Jakou vybrat velikost?

Nevíte si rady s velikostí? Možná vám pomůže naše tabulka převodu velikostí. Přesto pokud vám náhodou boty sedět nebudou, můžete je nám vrátit k výměně. Dle našich obchodních podmínek na to máte rovných 100 dní. Výměny a vratky řešíme OKAMŽITĚ bez prodlevy a ZDARMA.

 • M4 Euro 36-37 mají vnitřní stélku 25cm
 • M5 Euro 37-38 mají vnitřní stélku 25,5cm
 • M6 Euro 38-39 mají vnitřní stélku 26cm
 • M7 Euro 39-40 mají vnitřní stélku 26,5cm
 • M8 Euro 41-42 mají vnitřní stélku 27cm
 • M9 Euro 42-43 mají vnitřní stélku 27,5cm
 • M10 Euro 43-44 mají vnitřní stélku 28cm
 • M11 Euro 45-46 mají vnitřní stélku 28,5cm
 • M12 Euro 46-47 mají vnitřní stélku 29cm / Co je to vnitřní stélka?

Organizační poznámky

Chystáte se nakoupit více kusů z nabídky (5ks, 10ks, 20ks)? Napište nám na email chcislevu@allinshop.cz a určitě se domluvíme na nějaké příznivější ceně!

Nevíte si s něčím rady? Níže jsou stručná pravidla pro bezproblémový nákup.

Líbí se vám zboží z nabídky All_in_shop? Přidejte si nás do oblíbených.

Platba a doprava

Platba

Možným způsobem úhrady je platba předem a to buďto klasickým / běžným převodem (do zprávy pro příjemce prosím napište jméno a příjmení vztahující se k objednávce), složenkou na poště nebo platbou přes PayU (platební kartou nebo online převodem).

Zasíláme také na dobírku (v takovém případě vás žádáme o její včasné vyzvednutí).

Při koupi více předmětů platíte pouze jedno poštovné (to vyšší).

Doprava

Veškeré zásilky jsou přepravovány Českou poštou nebo kurýrem dle vašeho výběru.

Zásilky jsou obvykle doručeny během několika dní, tento údaj je vždy upřesněn v titulku nabídky "doba dodání", proto před koupí tuto informaci zkontrolujte, ne všechny nabízené předměty jsou k dispozici skladem, okamžitě k dodání.

Odesíláme pouze funkční zboží bez vad (pokud není uvedeno jinak) a poskytujeme záruky. Zboží je baleno vždy bezpečně v krabicích nebo bublinkových obálkách.

Vrácení zboží, poděkování, kontakt

Vrácení zboží

Garance spokojenosti. Kupující má nárok na vrácení zboží bez udání důvodu.

Předmět musí být vrácen v neporušeném stavu a v obalu, s visačkami a s dokladem a to do nadstandardní lhůty 100 dní od doručení. Do balíčku prosím vložte informaci s vaším požadavkem a případně číslem účtu. Balíček odešlete na adresu odesílatele doporučeně, tzn. bez dobírky.

Pokud se vám podaří splnit těchto několik málo jednoduchých podmínek, nemusíte nás ani na vrácení zboží nijak upozorňovat, vše bude provedeno automaticky a platbu vrátíme co nejdříve.

Reklamace

Reklamace přijímáme dle domluvy a v rámci zákona. V případě odeslání předmětu zpět platí stejná pravidla jako v předchozím odstavci.

Děkujeme

A závěrem to nejdůležitější. Pokud jste účastni našich nabídek, děkujeme vám, vážíme si každého jednotlivého zákazníka. Pokud budete s čímkoli nespokojeni, dejte nám to prosím vědět, abychom vše mohli co nejdříve řešit. Prosím neudělujte negativní komentáře, vše se dá řešit. V lidských silách není chybám zamezit, lze je však minimalizovat a řešit ke spokojenosti zákazníka a přesně o to se vždy snažíme.

Kontakt

Dreamstock s.r.o.
IČ: 02963124, DIČ: CZ02963124

centrála, výdejna: Nevanova 1050/11, Praha Řepy
email: info@dreamstock.cz
infolinka: 777 140 486
iMessage, WhatsApp, Viber: 728 841 126

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543988076 jako závadnou?
Titulek nabídky: Crocs Ralen Zelené - 46