Archiv obsahuje nabídek

Crysis 2 (PC) - nové

Cena

347,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543043231  |  Nahlásit závadný obsah

Předmětem této aukce je nová orig. hra: Crysis 2 (PC).

Minimální konfigurace:

Operační systém: Windows XP, Windows Vista (32bit), Windows 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800GT / Radeon 3850HD), 9.00GB volno na disku, DVDROM
Internetové připojení je vyžadováno k instalaci hry a hraní online!!!

Lokalizace: EN

Věková kategorie: 16+

Stav: nové - zapečetěné v celofánu!

Doba odeslání zboží: v případě platby předem 1-2 prac. dny od připsání platby na náš účet, v případě dobírky 1-2 prac. dny od obdržení vyplněného formuláře zvolené dopravy z Aukra.

Toto zboží máme skladem v ČR, je tedy většinou doručeno již druhý prac. den (od odeslání zásilky). U nás tedy nečekáte na doručení několik dnů či týdnů, jak u některých jiných prodejců zde na Aukru.

 

 

Příhoz je zavazující a v žádném případě jej nerušíme! Proto než přihodíte, tak si nejdříve rozmyslete, zda máte o uvedený předmět opravdu zájem.

Podívejte se na naše další aukce, v případě zakoupení více zboží, platíte jen jedno poštovné nebo může být poštovné i zdarma (podrobnější informace najdete na stránce "O mně").

 

 

Máte-li zájem o jinou hru, neváhejte nás kontaktovat (z důvodu velkého množství her nejsme schopni, vše zde vystavit). Po dohodě Vám vybranou hru vystavíme v nové aukci s cenou "KUP TEĎ".

Máte-li na nás nějaký dotaz, napište nám na email: info.uniexcom@email.cz

 

 

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE O KOUPI, ŽE TOTO ZBOŽÍ NABÍZÍME I V NAŠEM ESHOPU A POKUD BUDE TAM PRODÁNO, TAK ZDE BUDE STAŽENO Z PRODEJE! MÁTE-LI TEDY VÁŽNÝ ZÁJEM O TUTO HRU, NEČEKEJTE NA KONEC AUKCE!!!

Na všechno zboží Vám vystavíme daňový doklad a vztahuje se na něj záruka dle našich obchodních podmínek k nahlédnutí zde: http://www.nakupujizde.cz/obchodni-podminky/Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543043231 jako závadnou?
Titulek nabídky: Crysis 2 (PC) - nové