Archiv obsahuje nabídek

ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ ( 4 OBRAZY ) JAŠEK FRANTIŠEK

Cena

9 990,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542627271  |  Nahlásit závadný obsah

 

ÚŽASNÉ ČTYŘI OBRAZY - ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ (JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA). VŠECHNY JSOU SIGNOVANÉ A DATOVANÉ VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ FRANTIŠEK JAŠEK.

 

 

 

FRANTIŠEK JAŠEK

 

narozen 14.10.1927

 

zemřel 24.12.2004

 

autodidakt, pracoval jako nástrojář v Tokozu - Žďár nad Sázavou, maloval zejména krajinu Vysočiny, nebo vesnická stavení.


 

ROZMĚRY RÁMŮ JSOU U VŠECH OBRAZŮ STEJNÉ CCA 26,5 CM X 18,5 CM, RÁMY JSOU ZDOBENÉ, MÍSTY MAJÍ DROBNÉ ODĚRKY. OLEJE NA DESCE ČI TVRDÉM KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZY BYLY NAMALOVÁNY V ROCE 1991.


 

POKUD CHCETE KVALITU, NEVÁHEJTE - URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLA VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

VÍCE FOTEK OBRAZŮ NALEZNETE ZDE...

 

 

 

 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542627271 jako závadnou?
Titulek nabídky: ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ ( 4 OBRAZY ) JAŠEK FRANTIŠEK