Archiv obsahuje nabídek

Dell myš, optická MS116, USB, černá

Cena

333,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542709984  |  Nahlásit závadný obsah

Spolehlivý výkon i po dlouhé doběOptická myš Dell – MS116, vybavená technologií optického snímání LED a kabelovým připojením, zajišťuje špičkový i po dlouhé době. Zvyšte svou produktivitu v kanceláři nebo doma – optická myš Dell vám pomůže v každé situaci díky přesnému optickému snímání s rozlišením 1000 dpi.

Pohodlí, které vydržíOptická myš Dell je navržena pro pohodlné používání po dlouhou dobu, proto je nerozlučným partnerem stolního počítače. Optická myš Dell díky svému tvaru a velikosti skvěle padne do ruky a její dvě tlačítka a posuvné kolečko usnadňují navigaci v projektech na obrazovce.

Kompatibilní v podstatě se všemi počítačiOptická myš Dell je kompatibilní v podstatě se všemi počítači vybavenými portem USB. Použijte jednu myši v kanceláři a druhou si nechte doma.

Pohodlné připojování Plug and PlayJe to snadné – jednoduše připojte optickou myš Dell do libovolného portu USB a začněte pracovat.

Doma i v kancelářiOptická myš Dell představuje ideální volbu pro domácí nebo kancelářské použití, pokud požadujete spolehlivost, komfort a pohodlí.

Moderní a elegantníModerní a elegantní optická myš Dell – MS116 skvěle zapadne do jakéhokoli prostředí stolních počítačů.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542709984 jako závadnou?
Titulek nabídky: Dell myš, optická MS116, USB, černá