Archiv obsahuje nabídek

Dětská sedačka Chicco Key 1 Isofix DUCATI

Cena

1 000,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 12x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543540315  |  Nahlásit závadný obsah

Limitovaná edice luxusní kolekce DUCATI. Exkluzivní provedení s maximálním zaměřením na detaily. Atraktivní sportovní potah.

Autosedačka Key 1 splňuje normu ECE R 44/04 a je určena pro děti od 9 do 18kg. Je vybavena 5-ti bodovým, nastavitelným bezpečnostním pásem s centrálním utahováním. Sedačka je polohovatelná do polohy v sedu, odpočinkové a na spaní.Zajišťuje optimální ochranu při bočním nárazu, má snímatelný prací potah. Cirkulační systém zaručí maximální prodyšnost. Autosedačka se upevňuje vždy po směru jízdy automobilu.
Isofix systém umožňuje spojení autosedačky přímo s karoserií vozu, pokud je automobil již z výroby vybaven kotevními úchyty pro tento typ sedačky.Více info u prodejce/výrobce automobilů.Díky pevnému spojení s karoserií vozu je vaše dítě maximálně chráněno v případě nárazu. V případě, že Váš automobil neobsahuje třetí fixační bod = kotevní úchyt v zavazadlovém prostoru, lze autosedačku připevnit pouze tříbodovým autopásem.
Nelze kombinovat připevnění systémem ISOFIX a autopásy! Výhody systému Isofix: normované upevnění pro jednoduchou a bezchybnou montáž a demontáž.Pevné spojení mezi dětskou autosedačkou a vozidlem je zárukou bezpečného připevnění do vozidla.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543540315 jako závadnou?
Titulek nabídky: Dětská sedačka Chicco Key 1 Isofix DUCATI