Archiv obsahuje nabídek

Dívka s bublifukem - Samolepka na zeď - 120x120cm

Cena

319,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543510711  |  Nahlásit závadný obsah

Dívka s bublifukem - Vinylová samolepka na zeď

Nádherná a zajímavá a ještě k tomu oroginální samolepka na zeď z vinylu. Brobudí ve vašem pokoji nejen lehkost. Skvělá dekorace co říkáte?

Součástí zásilky je samozřejmě detailní návod, jak samolepku aplikovat na zeď. Je to snadné, uvidíte! Navíc můžete lepit nejen na zeď, ale i na nábytek, hladké plochy nebo i sklo. A nebojte se, samolepka lze ze zdi odstranit bez poškození omítky (pokud tedy neobsahuje 10 nátěrů).

Jsme přímo výrobci vinylových samolepek!

Kupujete tedy český výrobek. Samolepky vyřezáváme z PVC fólie a to znamená, že nic netiskneme toxickými barvami! Veškeré samolepky jsou vyráběny z nejkvalitnější fólie na trhu, která je vyráběna v Německu. Síla vinylové fólie námi dodávaných samolepek je 100 µm a to je o 20% více síly než u 99% výrobců těchto dekoračních samelepk v ČR! Výrobce garantuje životnost samolepky v délce 3-5 let! Povrch samolepky je matný a po aplikaci například na zeď vypadá výsledek jako namalovaný!

Díky tomu, že jsme přímo výrobci, můžeme provádět veškeré úpravy. Chcete přizpůsobit velikost samolepky? Chcete samolepku přímo na míru? Chcete samolepku z fotografie? To vše je možné. Zavolejete a určitě se domluvíme.

BARVY - Napište do poznámky o jakou barvu máte zájem!

Jsou samolepky bezpečné?

Jsou samolepky bezpečné pro děti? Naše výrobky jsou 100% bezpečné. Veškeré samolepky jsou netoxické a bez škodlivých látek jako jsou ftaláty a olovo. Používané fólie jsou pravidelně podrobovány přísným bezpečnostním a regulačním testům.

Čištění samolepek je samozřejmě možné. Vlhkým hadrem je můžete v případě potřeby čistit.

Jak mohu odstranit své samolepky ze stěny?

Odstranění v 99% probíhá bez poškození stěny. Začněte v rohu a odlepenou část přehněte úplně ke zdi a pomalým tahem nálepku odlepte. Použít znovu bohužel nelze, ale někteří zákazníci samolepku lepí na nové místo pomocí lepidla na tapety. Nemáme ověřeno, ale zřejmě to lze.

Jaké je kvalita samolepky?

Kupujete český výrobek. Samolepky vyřezáváme z PVC fólie a to znamená, že nic netiskneme toxickými barvami! Veškeré samolepky jsou vyráběny z nejkvalitnější fólie na trhu, která je vyráběna v Německu. Síla vinylové fólie námi dodávaných samolepek je 100 µm a to je o 20% více síly než u 99% výrobců těchto dekoračních samelepk v ČR! Výrobce garantuje životnost samolepky v délce 3-5 let! Povrch samolepky je matný a po aplikaci například na zeď vypadá výsledek jako namalovaný!

Jak dlouho trvá dodání?

Samolepky vyrábíme a zásilky expedujeme v 95% případů první až druhý den. Vaší zásilku můžete tedy očekávat velice rychle. Balík Vám může dopravit Česká pošta i kurýrní společnost nebo si jej můžete vyzvednout přímo u nás. Návic rozvážíme zdarma po městě Litoměřice.

Je složitá aplikace samolepek?

Je to snadné. Zvládají to děti od deseti let. Ke každé zásilce přikládáme podrobný obrázkový návod, jak samolepku nalepit.

Lze vytvořit samolepku z vlastní fotografie?

Ano! Samolepky z fotografií děláme a rádi. Grafické zpracování podkladů pro samotnou tvorbu výsledné samolepky je navíc zdarma!

Vyrábíte samolepky na míru a je možná úprava nabízených samolepek?

Samozřejmě. Dokážeme vyřezat co si budete jen přát. Je to vše jen o Vaší fantazi a potřebě. Ideální v tomto případě je, když nám napíšete nebo zavoláte. rawe@rawe.cz - 608714606

Kam všude lze samolepky umístit?

Samolepky lze umístit na všechny hladké povrchy včetně zdí, která mají výrazný štuk. Lze lepit na okna, zrcadla, sádrokartony, lednice, sprchové kouty, dveře, nábytek a dokonce zle lepit i v exteriéru.

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543510711 jako závadnou?
Titulek nabídky: Dívka s bublifukem - Samolepka na zeď - 120x120cm