Archiv obsahuje nabídek

DRAGON BALL XENOVERSE [STEAM GIFT]

Cena

499,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544002410  |  Nahlásit závadný obsah

DRAGON BALL XENOVERSE

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře : Drsné souboje Gokua a jeho přátel se opět vrátí! POPRVÉ V HISTORII PŘICHÁZÍ SVĚT DRAGON BALL NA STEAMU! DRAGON BALL XENOVERSE se vrací ke slavným bojům série a to s vaším vlastním avatarem, který bojuje po boku Trunkse a mnoha dalších postav. Je toto partnerství dosti silné na to, aby zasáhlo do soubojů a obnovilo časovou historii Dragon Ball do podoby, jakou známe? Nové prvky včetně záhadného Toki Toki City, nové herní mechanismy, nové animace postav a spousta dalších, které budou brzy oznámeny. Herní prvky: VLASTNÍ AVATAR - Hráči si vytvoří svoji vlastní Dragon Ball postavu a zasadí ji do Dragon Ball světa. Vyberte si z klanů Earthling, Majin, Saiyan, Namekian nebo Frieza a začněte bojovat! NOVÁ LOKACE – Spící hodiny začnou znovu tikat v tajemném a futuristickém Toki Toki City. MASTER SYSTÉM – Vyberte si jednu z původních postav Dragon Ball jako svého mistra, pod jehož vedením budete trénovat. Vaše dovednosti a trénink se bude lišit na základě toho, jakého mistra si zvolíte. Váš mistr může také zasáhnout do boje, aby vám pomohl. PONOŘTE SE DO HRY – Hra je inspirována jednou z nejslavnějších sérií, co byly kdy vytvořeny. VYLEPŠENÝ HERNÍ KONCEPT – Zažijte nový, rychlý a technický soubojový systém. ©BIRD STUDIO / SHUEISHA, TOEI ANIMATION ©2013 DRAGON BALL Z the Movie Production Committee Game ©2015 BANDAI NAMCO Games Inc.

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544002410 jako závadnou?
Titulek nabídky: DRAGON BALL XENOVERSE [STEAM GIFT]