Archiv obsahuje nabídek

East India Company

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543454746  |  Nahlásit závadný obsah

Popis: East India Company 

 

 

 

Historická námořní simulace, která se odehrává v 18. století a kromě dramatického příběhu s množstvím výrazných postav, nabízí velkou míru volnosti v tom co můžete na moři dělat a čím se budete živit. K dispozici je možnost stát se obchodníkem, žoldnéřům, pirátům, nebo například přepravcem, přičemž pro každé povolání je vhodný jiný typ lodi. Těch je ve hře celkem 10, od malých a velmi dobře ovladatelných bárek, přes po zuby ozbrojené škuneru až po velké a pomalé lodě určené k přepravě zboží.

Pečlivě vybírat si budete muset nejen lodě, ale i posádku, kterou budete najímat ve více než 40 ve hře dostupných městech i vesnicích a účastí v akci budete v rámci jednoduchého RPG systému vylepšovat její i svoje vlastnosti. Posádka samozřejmě potřebuje vedení, takže na radu přijde i najmutí schopného kapitána, nebo některé z mnoha dalších speciálních postav, jejichž schopnosti a vlastnosti budou mít vliv na chování a schopnosti posádky.

Hra nabízí kromě klasických námořních bitev i krvavé souboje trup na trup, kdy se po zahákovaní vrhne jedna posádka na druhou, aby pak vítězná strana získala nejen loď, ale i její náklad, nebo vybavení, či posádku. Ve hře je k dispozici celkem 100 misí (vedlejší i příběhové, v nichž se budete snažit najmout vraha svého otce), které se odehrávají na mořích a oceánech po celém světě, od Londýna až po Aceh .

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543454746 jako závadnou?
Titulek nabídky: East India Company