Archiv obsahuje nabídek

ELEGANTNÍ PÁNSKÝ ZNAČKOVÝ SVETR, S VLNOU, L-XL

Cena

159,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 23.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542933707  |  Nahlásit závadný obsah

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Normal

0

21

false

false

false

MicrosoftInternetExplorer4

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

Pánský luxusní značkový svetr, ze směsi 70% polyakrylu a 30 % vlny, na omak velmi příjemný, vpředu krásně pletený, ozdobně s bílou a tmavě červenohnědou přízí, také má aplikace, s rezervním knoflíkem, značka Werther, velikost označena jako XL, 54, vnější míry: přes prsa je obvod 120 cm, s natažením až 140 cm, v pase je obvod 112 cm, dole je obvod pružné manžety 88 cm, s natažením až 120 cm, délka 75 cm. Asi pětkrát použitý, pár nepatrných žmolíků na koncích rukávů od stolu, jinak naprosto zánovní, opraný. V bocích skryté kapsy, vpředu krásné pletení, Velmi elegantní kousek, původní cena byla kolem 900 Kč.

 

  

  

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 

 

  Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4


 

 

  

 

    

 

 

 
 

 


 

 


 

    

  DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 

U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.
Složenkou na účet - 5 až 7 dní.

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542933707 jako závadnou?
Titulek nabídky: ELEGANTNÍ PÁNSKÝ ZNAČKOVÝ SVETR, S VLNOU, L-XL