Archiv obsahuje nabídek

EMULIPS FORTE=VĚTŠÍ ÚČINEK,HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU

Cena

405,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 1x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6544019413  |  Nahlásit závadný obsah

Chcete zhubnout a nedaří se Vám to? Zapomeňte na drastické diety. S emulipsem forte zhubnete zdravě a natrvalo!

 

Základem hubnutí je správně fungující metabolismus, proto tu máme emulips forte. Naučí Vaše tělo správně zacházet s tuky, tím nastartuje Váš metabolismus a Vy začnete přirozeně a trvale hubnout. Navíc nebudete mít pocit plného žaludku, nafouklého břicha a budete se cítit výborně!

Navíc hubnutí je vysoce energeticky náročný proces, proto je velmi často provázeno únavou a i s tím Vám pomůže emulips forte. Budete se cítit skvěle a plní energie :-)

 

Emulips forte je 100% přírodní doplněk stravy, který napomáhá hubnutí, upravuje vyprazdňování, trávení, zažívání, napomáhá udržet správný tlak, cholesterol, výborně působí proti únavě, při nachlazení, horečkách atd.1 balení = 100 dávek – vydrží AŽ NA 3 MĚSÍCE


Co je k hubnutí zapotřebí:

* užívat emulips 3x denně

* dodržovat pitný režim

* nedojídat se


A jak funguje v praxi?

Zde některé z výsledků spokojených zákazníků:

Emulips na pocit plného žaludku

Emulips jsem již užívat začala a mohu vám potvrdit že se po něm cítím i lépe.Už se necítím tak plná a nafouklá,a pozoruji i že mi to moje břicho oplasklo.A nepozoruji to jen já ale i můj manžel,který se chystá tyto kapky také vyzkoušet.Už jsem vyzkoušela spoustu léků a přípravků,ale mohu říci že s Emulipsem jsem velmi spokojená.Určitě ho doporučím i svým známým. (Vladimíra Z., České Budějovice)

Emulips pro těhotné i na těhotenskou cukrovku!

Musím uznat, že zažívání je o hodně lepší i pravidelnější. Navíc se momentálně(i v těch vedrech) cítím nejlíp za celé těhotenství. Dokonce musím říct že se mi upravil cukr v krvi, i když jsem žádnou dietu nedržela, takže ve výsledku jsem nadmíru spokojená:-). Ještě uvidím účinky na prckovi, doufám že už brzy. (Irena V., Frýdek-Místek)

Emulips pro žlučníkáře

V současné době již neužívám emulips. Dobrala jsem ho, ale byla jsem s ním spokojena. Vůbec jsem neměla problém se žlučníkem a po jedné lahvičce jsem shodila celkem 7 kg. (Monika M., Janovice nad Úhlavou)

Emulips pomáhá opravdu každému - i mužům!

S přípravkem Emulips forte mám velmi dobré zkušenosti= ztratil jsem na váze cca 8 kg a jím jen trochu zdravěji a cvičím...Jiné přípravky tak nefungovali... (Jaroslav K., Kyjov)

Emulips - hotový zázrak!

Zdravím,cítím se výborně,je to hotový zázrak!Za 5 dní mám 3kg dolů s váhy,jsem moc šťastná,děkuji Vám.Určitě se ještě ozvu,moje sestra nemohla uvěřit,že kilečka tak pádí dolů.Příští měsíc budu mít zájem o Emulips Forte větší balení a to 2x. (Eva S., Žabeň) 

 

POŠTOVNÉ A PORADENSTVÍ ZDARMA!


 

Po registraci sleva 40-50% - INFORMUJTE SE U MNE!


 

Kamila Lajčáková (reg.č. 03-001555)

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6544019413 jako závadnou?
Titulek nabídky: EMULIPS FORTE=VĚTŠÍ ÚČINEK,HUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU