Archiv obsahuje nabídek

Family Guy Back to the Multiverse, Steam 24/7

Cena

485,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 29.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543065824  |  Nahlásit závadný obsah

Activision
Family Guy Back to the Multiverse

Základní charakteristika:

Produkt je určen pro platformu Steam. Produkt je dostupný v anglicé lokalizaci, neobsahuje češtinu. Produkt je doručen elektronicky, nejedná se o krabicovou verzi.

 

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea. V roli nejmladšího z rodiny Stewieho Griffina a psa Briana budete cestovat různými paralelními vesmíry a pronásledovat Stiwieho zlého bratra Bertrama, který shromažďuje armádu napříč dimenzemi s jejíž pomocí hodlá zničit realitu ve které jeho bratr žije. 

Podíváte se do světa kde žijí jen amišové, do santovi dílny a na několik dalších šílených míst. Ve hře je spousta známých míst a charakterů, které známe ze seriálu. Samozřejmě nechybí spousta rozličných zbraní, od coltu 1911 po laserové pušky a místy spousta bizarních nepřátel žijících ve světě Family Guy. 

Mimo hlavní kampaň je také možnost hrát několik misí, ve kterých si vyzkoušíte hru i za jiné obyvatele města Quahog, které však nesouvisí s hlavní příběhovou linií. Další z možností je hra pro více hráčů. Multiplayer má několik módů mezi nimi například klasický DeathMach. Fanoušci seriálu ocení atmosféru vycházející z dabingu, hlášek známých postav a spousty vtipných a absurdních prvků, které dělají Family Guy tím čím je.

 

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543065824 jako závadnou?
Titulek nabídky: Family Guy Back to the Multiverse, Steam 24/7