Archiv obsahuje nabídek

FENG SHUI Broušený křišťál jehln siderické kyvadlo

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 5x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542762008  |  Nahlásit závadný obsah

 

  Předmětem prodeje je osmihranný broušený křišťál  

 ve tvaru jehlanu o celkové délce 38 mm použitelný 

 též jako siderické kyvadlo. 

 

 

Doporučená prodejní cena: 119,- Kč viz odkaz:

http://eshop.crystalspiral.eu/kristalovekyvadla/219-K%C5%99i%C5%A1%C5%A5%C3%A1lov%C3%A9-kyvadlo-8-brou%C5%A1en%C3%BDch-hran#koupit219

 

 

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí  všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá). Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost do všech směrů, takže Čchi ještě násobí. Křišťály odvracejí veškeré negativní Čchi v prostoru a navozují v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

 

 

 

Závěsné křišťály nejsou jen kousky dokonale a přesně vybroušeného křišťálu, které dosahují vysoké lomivosti světla silných světelných efektů, ale také nástroje pro harmonizaci pracovních a obytných prostor. Jemně harmonizují energii místností a prokazatelně stimulují aktivní složky energií člověka, které jsou pro spokojený a tvůrčí život doma i v zaměstnání rozhodující. Zavěšením křišťálu do okna projasníte a prosvětlíte i tu nejsmutnější a nejtemnější místnost, která jakoby začne dýchat.

 


 

Tvar JEHLAN, je vhodný zejména do pracovních prostor, jelikož podporuje aktivitu, kreativitu, nápady, přizpůsobivost, ohebnost, obchody a podnikání všeho druhu. Je element Dřeva, mužské (jangové energie) a jeho planetou je Jupiter.


 

 

 

 

 

 

Pro dokončení aukce zasílejte peníze na č. účtu:

 840026123/0800

 Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo aukce, zboží poté posílám.

Osobní odběr není možný !!

Na dobírku zásadně nezasílám !!


 

 

 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542762008 jako závadnou?
Titulek nabídky: FENG SHUI Broušený křišťál jehln siderické kyvadlo