Archiv obsahuje nabídek

Vstupujete na stránky obsahující materiály s erotickou nebo sexuálně orientovanou tématikou.

Tímto potvrzuji, že jsem dosáhl zletilosti a mám minimálně 18 let.

Feromony pro muže ___ Miyoshi Miyagi Pure __ 13ml

Cena

359,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.V.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543402886  |  Nahlásit závadný obsahFeromony pro muže, Miyoshi Miyagi Pure 13ml
Chcete zvýšit svou sexuální přitažlivost?
FEROMON pro muže
 
Fromony pro muže - bez zápachu. Miniaturní balení ukrývá silně koncentrované feromony! Feromony ve spreji s výměnnými zásobníky jsou snadno dosažitelné a jednoduché pro aplikování. Snadno se vlezou do kapsy od kalhot, či bundy.

Pro muže, vážící si jednoduchosti univerzálních produktů, jsme vytvořili speciální edici feromonů nazývající se instinkt. Účinnost feromonů Miyoshi Miyagi jsme spojili s údernou vůní. Tak vznikly parfémy plné erotického kouzla, zaměřené na muže. Feroparfémy, které zvýrazňují Tvou mužskost. Pravděpodobně ty nejlepší feromonové parfémy pro muže.

Feromony jsou uvolňovány současně se základním aromatem, který se skládá z Pačule, Vetiveru a také typicky mužské kožených akcentů. Kompozice byla zjemněna  aromatem listů Violky, Hřebíčku a v parfémech tolik ceněného Santalu. Naopak lehkost dodají akcenty mandarinky, bergamotu a medu.
Široká paleta produktů Miyoshi Miyagiho nabízí produkty různého složení feromonů. Sám se rozhodni, jak moc chceš působit na své okolí!


Kategorie: parfémované feromony, parfémy s feromony
Určení: pro muže, působí na ženy


Způsob použití : Nejlepší efekt uzískame, když vetřeme feromony za ušimi v dolní  části.

 

 

 

 
Miyagi Pure to:
• magie feromonů v dostupné ceně
• působí po prvním použití
• praktický obal 13ml, feromony ve spreji, vždycky vedle tebe
• zaručená jakost mezinárodním certifikatém IFRA


Miyoshi Miyagi PHEROMONE PARFUM

Ze spojení nejstarších japonských tradic parfémového umění a novodobých objevů na poli biochemie, se zrodil zcela výjimečný produkt, díky kterému nejenže se můžeme těšit pěknou vůní, ale také mít vliv na to, jakým způsobem jsme vnímáni okolím. Autorem této přelomové formule, je japonský projektant Miyoshi Miyagi. Dlouhá léta svázán s módou, pátral po výjimečných řešeních, která by byla charakteristická kouzlem, nadčasovou elegancí a také funkčností. Když se snažil o vytvoření přísady, která by doplnila jeho kolekci a zvýrazňovala ji, zrodil se nápad k vytvoření vůně, která by se dokázala distancovat od okolí nejen na úrovni zkušeností s vůněmi, ale mít také vliv na lidské emoce.

Organismy lidí a zvířat produkují feromony nejen proto, aby partnerovi předali informaci o sexuální dozrálosti. Slouží také jako regulace chování a jejich účinek je velice intenzivní. Jako silné, sexuálně vábící látky, jsou absolutně bez zápachu a jejich činnost je odhalitelná jedině podvědomě, díky receptorům vomeronazálního orgánu, který se nachází před nosní přepážkou.

Unikátní formule Miyoshi Miyagiho se zrodila díky využívání znalostí o biochemických vlastnostech feromonů. Jsou složeny mimo jiné z Androstenonu, nebo Alpha - Androstenonu. Ve skutečnosti tyto feromony s unikátními přísadami Miyoshi Miyagiho, rozhodují o účinnosti  produktů celé řady. Řady Pure a Instinkt jsou složení feromonů nejvyšší kvality, určené mužům i ženám.

Činnost feromonů Miyoshi Miyagiho na opačné pohlaví je pozoruhodný. Osoby, které se nachází poblíž, se stávají otevřenější, přístupnější k flirtování a připadáme jim více atraktivní. Vystačí pouze pár kapek a můžeš mít vliv přesně na ty, na kterých Ti záleží.
 


Samozřejmě je to nový a nepoužitý výrobek !!!

 

 

 

 

Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543402886 jako závadnou?
Titulek nabídky: Feromony pro muže ___ Miyoshi Miyagi Pure __ 13ml