Archiv obsahuje nabídek

GoClever chytré hodinky SmartWatch, záruka, nové

Cena

1 075,00 Kč (PRODÁNO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 22.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 334x
  • Status prodeje: Prodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543601733  |  Nahlásit závadný obsah

Dobrý den, nabízím k prodeji zcela nové chytré hodinky GoClever Chronos Pi. Bohužel nemám pro ně využití, dostal jsem darem, dalo by se říci, že pro mě příliš chytré. Hodinky jsou v záruce 2 roky, na paragonu datum 5.10. 2016, tudíž do 5.10. 2018 jsou v záruce. Běžná cena na internetu je cca 2000Kč, nyní za Vaší cenu.

 

Viz. na CZC.cz : https://www.czc.cz/goclever-smartwatch-chronos-pi/194659/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Chytre_hodinky&utm_term=GOCLEVER_SmartWatch_Chronos_PI

 

Chronos PI jsou propracované a designově značně povedené chytré hodinky plné funkcionalit spojující moderní technologie a clasický design. Díky čístému vzhledu těchto hodinek je můžete nosit k saku a obleku, a budete vypadat skvěle a sledované údaje o Vaší kondici máte přitom stále k dispozici.

Jsou vyrobeny z odolného a kvalitního materiálu, a tak nehrozí, že by při běžném používání došlo k jakémukoliv poškození. Hodinky skrývají pestrou škálu funkcí, jako například měření srdečního tepu, kdy Vám pomůže přizpůsobit trénink pro zlepšení kondice, vylepšené senzory zase rozeznají běh od chůze a dokáží i kontrolovat délku a kvalitu Vašeho spánku.

Přesně počítají počet kroků, spálené kalorie a určí i trvání jednotlivých událostí. Po získání potřebných údajů hodinky vyhodnotí naměřená data a ihned Vám ukáží, kolik kalorií jste konkrétní činností spálili. Vše ihned uvidíte pomocí propracovaného dotykového displeje přímo na zápěstí. Jako každé chytré hodinky pak Surge poskytují notifikaci hovorů a zpráv z Vašho telefonu. Kompatibilita s Bluetooth 4.0 pak zabezpečuje možnost spárování s PC nebo s podporovanými smartphony. Kompatibilní s iOS, Android a Windows Phone zařízeními

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543601733 jako závadnou?
Titulek nabídky: GoClever chytré hodinky SmartWatch, záruka, nové