Archiv obsahuje nabídek

Grand Theft Auto V, GTA 5, Steam 24/7

Cena

1 345,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 24.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 6x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6543052985  |  Nahlásit závadný obsah

Rockstar Games
Grand Theft Auto V

Základní charakteristika:

Produkt je určen pro platformu Steam, formou steam giftu Produkt je dostupný v anglické lokalizaci, neobsahuje češtinu. Produkt je doručen elektronicky, nejedná se o krabicovou verzi.

 


Další pokračování již dobře známé série se konceptem vrací ke kořenům otevřeného dílu San Andreas, kde jste měli možnost kromě města cestovat také přilehlými oblastmi venkova. Ve hře se ujmete rovnou tří hlavních hrdinů. Michaela (bývalý bankovní lupič), Trevora (sílenec, kriminálník) a Frankieho (vymahač dluhů). Mezi nimi si budete moct libovolně přepínat skrze rychlé menu, kdy se kamera zvedne nad mapu ve stylu Google Earth a vy pak jen na mapce vyberete postavu, do které se chcete převtělit.

Každý z hrdinů umí při tom něco jiného a zároveň má každý dost odlišnou náturu. Řízení aut, střelba, boj - to vše se dočkalo kompletního předělání. Los Santos ve kterém se hra odehrává je větší než herní svět Red Dead Redemption, GTA IV a San Andreas dohromady. Čekají vás města, vojenská základna, divočina, ale i oceánské dno.


 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6543052985 jako závadnou?
Titulek nabídky: Grand Theft Auto V, GTA 5, Steam 24/7