Archiv obsahuje nabídek

HEZKÉ SMETANOVÉ PLETENÉ značkové BOLERKO, M-L

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 27.IV.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 3x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542624618  |  Nahlásit závadný obsah

 

 

HEZKÉ SMETANOVÉ BOLERKO  - PLETENÉ. ZNAČKA NATURE REPUBLIC. Velikost je označená jako UK 16. Materiál je příjemný měkký akrylik, bolerko se zavírá na 1 knoflík, vhodné , bolerko je pružné, vhodné pro M až L, zase tolik nenatahovat, přes prsa u zavírání by nevypadalo hezky. Vnější míry: přes prsa má obvod 98 cm, s natažením až 120 cm, dole je obvod 86 cm, s natažením až 120 cm,  délka je 45 cm od vrchu ramene. Asi dvakrát použité bolerko, oprané, ZÁNOVNÍ, jen pokrčené ze stlačeného skladování v sáčku.

   

    

   

   

   

 

 

 

 
 

  

  

  

 

  

  

  

    

 

DALŠÍ AUKCE lze najít ve vyhledavači NA HLAVNÍ STRÁNCE AUKRA - když zadáte Severin11 nebo Amalia-2009 a hledat uživatele a kliknete hledat. Celkem lze v našich aukcích vybírat až cca ze 2000 aukcí, do jednoho balíku 

 

Aukce slučuji z obou obchodů, do jednoho balíku, na jedno poštovné, jen podle počtu kusů upravené, základem je nejvyšší dopravné u koupených věcí z aukcí a za další kus 5 nebo 10 Kč (když je větší kus),nebo také nic - brož, malá dečka ap. 

U mně se platí bud PŘÍMO na účet nebo složenkou na účet, výjimečně i na adresu. Nejběžnější je převod na účet. Jelikož mám účet u Poštovní spořitelny, je to mimořádně jednoduché i pro toho, kdo nemá online bankovnictví, nemusí hledat banku, ani platit poplatek za převod peněz z cizí banky, dokonce ani skoro nic vyplňovat, nebude-li chtít. Stačí jí na kteroukoliv poštu v České republice, mít na libovolném kousku papíru napsáno mé číslo účtu -  většinou budou to ale chtít mít napsáno na jejich formuláři, je podoben složence, ale není to složenka, je mnohem jednodušší - napíšete jen číslo účtu a částku - a  dáte to úřednici u okénka POŠTOVNÍ SPOŘITELNY, které je na každé poště, a k tomu potřebný obnos za zboží s dopravou, a říci vložit na tento účet. A je to. Dostanete pak potvrzení od pracovnice pošty o vložení. Pozor platí jen u okénka Poštovní spořitelny, jinak to odmítnou a dají složenku, za kterou se při vkládání peněz se platí kolem 40 Kč, zatímco vklad přímo na účet u Poštovní spořitelny je zdarma, neboť pošta a Poštovní spořitelna patří pod jednu organizaci. 


V případě nákupu, za jak dlouho budou vaše peníze na mém účtu (nebo u mě): 

Přímo na můj účet - u okénka Poštovní spořitelny na poště nebo online z účtu ze stejné banky - tentýž den, skoro okamžitě, jen při vložení peněz později odpoledne je připsáno až druhý den.

Z účtu u stejné banky pomocí online bankovnictví - tentýž den nebo druhý den ráno.
Z účtu u jiné banky ať už fyzicky nebo online - 3 až 4 dny.

Složenkou na účet - 5 až 7 dní. 

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542624618 jako závadnou?
Titulek nabídky: HEZKÉ SMETANOVÉ PLETENÉ značkové BOLERKO, M-L