Archiv obsahuje nabídek

Hibiscus Syriacus L.(ibišek syrský) 15 semen

Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542677180  |  Nahlásit závadný obsah

NaLAe  aukce
Kontakt  - o nAAs
PodmA­nky  prodeje
NAAvody,  tipy, triky
Galerie pAZstitelAš

Vítejte v naší nabídce semen a produktů internetového obchodu

Karel Neoral - NEOSEEDS

Hibiscus Syriacus L. - Ibišek syrský

Sada obsahuje 15 semenPopis

Hibiscus Syriacus L. (ibišek syrský) exoticky působící okrasný opadavý bohatě větvený keř z čeledi slézovitých, pocházející z východní Asie. Kvete v létě nádhernými velkými květy vyrůstajícími z paždí listů, které jsou krátce řapíkaté, 7 – 12cm dlouhé, trojlaločnaté. Plodem jsou tobolky.
U nás je Ibišek syrský patřící mezi nejatraktivnější okrasné dřeviny s oblibou pěstován v zahradách, kde je vysazován solitérně, nebo do živých plotů. Mrazuvzdornost až do – 25°C.

Výška rostliny

Keř dorůstající výšky 2 – 3 m.

Květ

Hibiscus Syriacus L. kvete od konce července do října velice nápadnými miskovitými světle fialovými pětičetnými květy na krátkých stopkách o průměru 5 až10 cm.


Nároky

Rostlina má ráda slunné, spíše sušší stanoviště chráněné před větry a propustnou humózní půdu. Na zimu můžete rostlinu zamulčovat. Ibišek syrský dobře snáší řez, který provádíme zásadně v předjaří. Zejména u starších rostlin je třeba větve spíše probrat než zkracovat a pustit světlo do keře. Odstraníme i všechny větve suché a zmrzlé. Ibišek dobře obráží a ještě v témže roce stihne vykvést.


Klíčení

Semena namočte na 24 hodin do vody a dejte je v substrátu do ledničky na 6 -8 týdnů stratifikovat. Následně vyséváme do propustného substrátu cca 1-2 cm pod povrch. Klíčíme při teplotě 20-25 °C 3 – 6 týdnů.


V případě,že si u nás objednáte jakékoliv zboží,potřebné informace naleznete,pokud kliknete na příslušná zelená tlačítka,která jsou umístěna na horním panelu naší stránky


Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a věříme, že s produkty od nás budete spokojeni.
Copyright © Karel Neoral - Neoseeds
Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542677180 jako závadnou?
Titulek nabídky: Hibiscus Syriacus L.(ibišek syrský) 15 semen