Archiv obsahuje nabídek

HOUSLE SMYČEC POUZDRO JIŘÍ LÍPA 1/4 - DÉLKA 52 CM

Cena

2 490,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 26.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 13x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Aukce

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542627214  |  Nahlásit závadný obsah

 

PŘEDMĚTEM PRODEJE JSOU STARÉ HOUSLE VČETNĚ SMYČCE A POUZDRA. UVNITŘ HOUSLÍ JE ŠTÍTEK - JIŘÍ LÍPA - VÝROBA HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ - NYMBURK - VIZ FOTO.

 

CELKOVÁ DÉLKA HOUSLÍ CCA 52 CM - ASI SE TEDY JEDNÁ O 1/4KY.

 

NEJSEM ODBORNÍKEM NA HOUSLE, MOJÍ DOMÉNOU JSOU OBRAZY, HOUSLE JSEM VYKOUPIL Z POZŮSTALOSTI PRÁVĚ SPOLEČNĚ S OBRAZY, TAKŽE STAV A HODNOTU POSUĎTE SAMI DLE FOTEK, PŘÍPADNĚ VÁM DOFOTÍM CO BUDE POTŘEBA A ZODPOVÍM VAŠE DOTAZY.

 

HOUSLE MAJÍ S OHLEDEM NA STÁŘÍ MÍSTY OTLUKY A ODĚRKY, NEJSOU VŠAK NIKDE PRASKLÉ A VYPADAJÍ POMĚRNĚ KVALITNĚ.  SMYČEC JE BEZ ŽÍNÍ. POUZDRO JE VE ŠPATNÉM STAVU - JE ROZPADLÉ. CELKOVÝ STAV VIZ FOTO.

 

 

POKUD SE VÁM HOUSLE LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O PŘEDMĚTU, PŘÍPADNĚ SI HOUSLE PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE PŘEDMĚTŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542627214 jako závadnou?
Titulek nabídky: HOUSLE SMYČEC POUZDRO JIŘÍ LÍPA 1/4 - DÉLKA 52 CM