Archiv obsahuje nabídek

Hra PS2 - TD Overdrive

Cena

159,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 21.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542656852  |  Nahlásit závadný obsah

TD Overdrive

  • Žánr: závodní hra
  • Platformy: PS2
Příběh začíná v San Francisku v Kalifornii, kde Dennis Black, americký ilegální závodník, mluví s anglickým muže jménem Donald Clarke, který informuje Blacka, že potřebuje náhradníka, zatímco se zotavuje ze zranění způsobeného srážkou se stromem během závodu. Dennis souhlasí s tím aby Clarke závodil, zatímco on se zotaví. Dennis pak chce dokázat Clarkovi, že je schopný řidič. Následující večer Black má svůj první závod proti soupeři, Reese Weston (American starší muž), Kurt Jackson (irský hippie), Marie Ling (American žena středního věku) a Nells von Stadt (německý playboy). Poté, co byl úspěšný v prvním závodě, Dennis Black splňuje kriteria pro Lisa Lux. Po několika závodech, Clarke nechává Black řídit jeho Shelby Cobra. Po získání Cobra, Dennis se podílí na novém režimu závodu, který je drag race. Blíží se konec závodů San Francisco, Black odemyká první generace Ford Mustang. Tímto bodem ve hře, Kurt a Marie jsou stále více frustrováni úspěchem Blacka. Reese, který až do tohoto bodu byl dobrý kamarád, zpochybňuje Dennis jeho Mustang který on zřejmě opravdu chce. Poté, co porazil Reese ve sprintu Dennis odemkne svůj vlastní Chevrolet Camaro a Reese začne pohánějící Shelby Series 1. Po dalším závodě, Black odemkne čtyři vozy jako odměnu za dokončení závodů San Francisco. Dennis obdrží Chevrolet Corvette L-88, Jaguar XK-R, Lotus Esprit a Lotus Elise.

Podzemní trasa pak přejít přes Tichý oceán do Tokia, Japonsko. V Japonsku, Black splňuje nějakou novou soutěž, MORLOCK Aday (American hráč), REI Ozawa (Japonka) a Hamada Tojo (japonský hráč). Po pár závodech, Morlock oznámí, že on porazil Hamada a vzít jeho Nissan Skyline GT-R V-Spec. Hamada prohlašoval, že jeho kamarád mu půjčil své vozidlo. Prostřednictvím rozhovorů s ostatními konkurenty, je zřejmé, že není mnoho lidí jako Clarke. V zoufalství, Hamada napadá Dennis Black one-on-one pro jeho vozidlo. Nicméně, po Hamada ztratí, Black odmítá, aby si vzal auto. Po dokončení závody v Tokiu, Black odemkne další čtyři vozy; Nissan Skyline GT-R V-Spec, Dodge Charger, Subaru Imprezza a Shelby Series 1.

Závody pak se přesunout do Londýna, Anglie za třetí úsek cesty. Lisa Lux činí její návrat do obvodu po neúčastní závodů Tokiu. Po několika dalších vítězství v Londýně, Clarke informuje Black, že musí opustit město na pár týdnů. Zatímco Clarke je pryč, zbytek závodníků se snaží zbavit Dennis tím, že mu závod jeden proti jednomu proti novým protihráči názvem Skeeter Grimshaw. Po tom, černá porazí Skeeter a bere svůj Chevrolet Chevelle. Lisa Lux je v hluboké finanční potíže a musí vyhrát příští závod, aby zůstali v soutěži. Poté, co přijde příští závod, Black vyhrává svůj Dodge Viper. Clarke dává Lisin Viper Dennise jako dárek. Viper původně bylo Clarke je před Lisa Podvedl ho z něj. Černé dozví o muže jménem Vasilij, kterého Clarke nebyl schopen porazit. Kurt a Nells varují Blacka z možných motivů Clarkovy nosných ho. Clarke informuje Dennise, že tam bude tvrdší konkurence v příštím místě, nejvíce pozoruhodně, ruský muž jménem Vasilij Raskolnikov. Po skončení závodů v Londýně, Dennis Black odemkne další dvě auta; Chevrolet Chevelle SS 454 a Pontiac GTO.

Konečné umístění pro závody, je v Monte Carlu. Existuje mnoho nových postav v Monte Carlu. Black splňuje pět z nich ve svém prvním závodě; Hail Knoxville (bývalý zloděj aut), Big T (Afroameričan rap umělec), Francois Lafayette (Francouz), Nina Fettigrew (American zrzka) a Miguel de la Cruz (latinsky evropské). Po jen pár závodů, Black splňuje Vasily. Big T a Francois vysvětlit, jak Clarkův havárie a zranění jsou výsledkem Vasily ho úmyslně vyndání. Vzhledem k tomu Vasily je vůdce celého podsvětí Racing League, se rozhodne, že Black and Hail bude hrát za sekundu v žebříčku, zatímco poražený je vyhnán natrvalo. Hail je následně poražen a musí se vzdát svého Jaguar XJ220 na černou a Clarke. V posledních čtyřech závodech, Black musí porazit Vasilij v každém závodě, bez ohledu na umístění v top 3. Poté, co porazil Vasilij ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních, Black získala svou šanci zahrát si Vasilij one-on-one. To uzavírá obvod Monte Carlo, přičemž takže Dennis Black odemkne další čtyři vozy; Aston Martin DB7 Vanquish, Chevrolet Corvette Z06, TVR Cerbera Speed ​​12 a Ford Mustang SVT Cobra.

Clarke informuje Blacka, že bude čelit Vasily one-on-one ve 4 závodech v každé ze čtyř mezinárodních městech dříve. Vasily závody používající jeho ceněné červený Dodge Viper GTS Concept-R. Poté, co porazil Vasilij v San Francisku, Tokiu, Londýně a Monte Carlo, Vasily vzdá jeho pojetí Viper GTS-R a Black odemkne Ford GT40. Clarke okamžitě má Viper z černého a informuje Blacka, že byl zdravý od svého příchodu v Monte Carlu. Rozzuřený, Black požaduje jeden na jednoho s Clarkem pro představu Viper. Clarke se dohodla na podmínkách, které budou závodit ve všech čtyřech místě jako s Vasily, ale jen tentokrát, oni souhlasili, že to v opačných směrech a pořadí měst, a že pokud Black prohraje, musí se dát všechno zpět do Clarke a odejít navždy. Dennis Black má závodit konečné čtyři závody s Ford GT40 proti Clarkovou nový Dodge Viper GTS Concept-R. Po Black porazí Clarka na všech čtyřech závodech, hra škrty filmový který ukazuje Clarke valící se z okna Vipers a hodil klíče zmije Blacka.

 

Výsledek obrázku pro PS2  TD overdrive

Sledujte i naše ostatní aukce ZDE

a plaťte za více her jen jedno POŠTOVNÉ

Aukro Widget

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542656852 jako závadnou?
Titulek nabídky: Hra PS2 - TD Overdrive