Archiv obsahuje nabídek

hra PSV - Little Deviants

Cena

322,00 Kč (SKONČENO) ››Kupte na Aukru právě teď!‹‹
Zakládní informace
  • Datum vložení do archivu: 25.VII.2017
  • Nabídka byla zobrazena: 0x
  • Status prodeje: Neprodáno
  • Typ nabídky: Kup Teď!

Právě na Aukru - doporučeno

Reklama

nabídka č. 6542729879  |  Nahlásit závadný obsah

Little Deviants

  • Žánr:  akční hra
  • Platformy: PSV

Hra pro PS Vita Gravity Rush. Velké dobrodružství, okouzlující svým grafickým zpracováním a také hrátkami s gravitací, jak již název napovídá. Hlavní protagonistkou je žena, která trpí amnezií a má moc ovládat gravitaci. Pomocí těchto schopností dokáže odhalit svoji minulost a pokusí se zachránit budoucnost.

Ve hře budete moci manipulovat s gravitací a různými náhradníky, kteří budou určovat různé pohledy na dokončení řady misí. Mise probíhají v různých světech, gravitace se ovládá pomocí naklánění konzole a je zde zastoupena i řada dalších dotykových i pohybových akcí.

 Little Deviants pronásledovaní zlým Botzem nouzově přistáli na planetě Whoman. Na vás je, abyste je zachránili.Hrajte si s Little Deviants v bláznivých minihrách pomocí dotykové obrazovky, zadního dotykového kříže a mikrofonu a dalších ovládacích prvků systému PS Vita. Můžete si zpřístupnit celou řadu věcí a můžete hrát i opakovaně. Budete muset uplatnit veškerou vynalézavost i všechny dovednosti, abyste splnili záludné výzvy Odešlete své nejlepší výsledky na internet prostřednictvím PlayStation Network a vyzvěte své kamarády, aby se je pokusili překonat

 

Výsledek obrázku pro PSV: Little Deviants

Sledujte i naše ostatní aukce ZDE

a plaťte za více her jen jedno POŠTOVNÉ

Aukro Widget

 

Opravdu chcete náhlasit nabídku s číslem 6542729879 jako závadnou?
Titulek nabídky: hra PSV - Little Deviants